Pazar , Temmuz 14 2024

Anal Seks Oyuncakları Hakkında

Anal seks oyuncakları hakkında bir çoğumuzun az çok bilgisi olabilir. Fakat özelikle ülkemizde ters ilişki hakkında doğru bilgilere sahip çok az insan bulunmaktadır. Bunun bir çok sebebi olabilir. Fakat bu konu hakkında en net tespiti şu şekilde yapabiliriz;

Öncelikle her konuda olduğu gibi araştırma yapmadan kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemeliyiz. Gerekirse uzmanlardan yada bu konu hakkında bilgili olan insanlardan bilgi almalıyız. Bir çok uzman ve Doktor kesinlikle anal seks yapılmaması konusunda hem fikirler.

Bizde aynı şekilde ters ilişki yerine normal seksin yapılmasından yanayız. Fakat yinede biz anal seks yapmak istiyoruz diyorsanız kesinlikle bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Aksi halde bu işten zararlıda çıkabilirsiniz.

anal seks oyuncakları

Anal Seks Nedir?

Cinsel birleşmenin vajinal yollarla değil de anal yollarla gerçekleştirilmesine anal seks ya da halk arasındaki adı ile ters ilişki olarak bilinmektedir.

Ters ilişkiye başlamadan önce kesinlikle ön sevişme yapılması önerilmektedir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için ” Anal seks nasıl yapılır? ” yazısını dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Anal Seksten Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Anal Bölgenin Temizlenmesi

Anal sekse başlamadan önce kesinlikle iyi bir temizlik yapılması gerekiyor. Bunun için en iyi bilinen yöntem Temizleme Pompaları. Bu seks oyuncağı sayesinde anal bölge temizlenir. Bu temizlik yaklaşık 5 dakikanızı alabilir. Anal temizleme pompaları hakkında detaylı bilgi ve sipariş için ” https://www.rengiredshop.com/19-anal-temizlik ” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Anal Kayganlaştırıcı Kremler Kullanın

Özelikle ilk defa ters bir ilişki yaşayacaksanız kesinlikle iyi bir anal kayganlaştırıcı kullanmanızı şiddetle tavsiye edebiliriz. Bu krem yada jeller anal bölgedeki hissiyatı azaltarak daha az acı çekmenize yardımcı olabilir. Ayrıca Anal seks oyuncakları kullanacaksanız da bu kremi kullanmanızı öneriyoruz. Anal kayganlaştırıcılar için ” https://www.rengiredshop.com/9-kayganlastirici-jeller ” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

anal seks hakkında

Doğru Anal Seks Oyuncaklarını Tercih Etmelisiniz

Anal seks diğer ilişkiye göre daha riskli olduğu için burada kullanacağınız oyuncaklara ( Anal Açcı, Dildo, Top) gibi ürünlerin boy ve kalınlığına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi durumda özelikle partneriniz için bu ilişki zevkten daha çok acı veren bir duruma dönüşebilir.

Not: İlk defa anal seks yapmak isteyenlerin özelikle  kremle birliklte ince bir cm kalınlığında bir anal açıcı kullanmalarını tavsiye edebiliriz.

Prezervatif Kullanın

Uzmanların özelikle ters ilişki esnasında kesinlikle prezervatif kullanılması gerektiğini söylemektedirler. Çünkü anal bölgeden bir çok hastalık kapma riskiniz olabilir. Özelikle son kullanım tarihi geçmiş yada kalitesiz kondom kesinlikle kullanmayın.

Anal seks oyuncakları hakkında

Anal Seks Oyuncakları

Anal seks oyuncakları anal seksi daha zevkli ve heyecanlı bir noktaya getirmek için kullanılan oyuncaklardır. Bu oyuncakların bir çok çeşidi bulunmaktadır. En çok kullanılan modelleri arasında;

Anal Açıcılar; Özelikle anal bölgeyi genişletmek yada uyarmak için silikon, Cam yada metalden yapılmış oyuncaklardır.  Bir çok farklı boy ve kalınlıkta olan modelleri bulunmaktadır. Ayrıca bu oyuncakların titreşimli olan modelleri de oldukça çok tercih edilmektedir.

Anal Penisler; Bu ürün özelikle anal deneyimi çok fazla olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Genellikle silikondan yapılırlar. Farklı bir çok boyda olan modelleri bulunmaktadır. Burada dikkat etmeniz gerek en önemli konu Ftalat ve lateks içermeyen  penisleri tercih edebilirsiniz. Bu sağlığınız için oldukça önemlidir.

Temizleme Pompaları; Bu pompalar belki de anal seks için en önemli olan oyuncaktır. Çünkü bu bölgeyi iyi bir şekilde temizleyemeseniz bu birleşmeden zevk almayabilirsiniz. Özelikle kötü koku ve görüntü sizi rahatsız edebilir.

Metal Plug; Diğer anal oyuncaklardan farklı olarak metal olduğu için ısıtılabilir yada soğutulabilir. Bu sayede farklı zevk ve deneyimler yaşayabilirsiniz. ayrıca şık görünümü sayesinde çok hoşunuza gidebilir.

Metal anal pluglar için ” https://www.rengiredshop.com/25-metal-anal-pluglar ” sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada bir çok anal seks oyuncağı bulabilirsiniz.

Cam Pluglar; Bu anal seks oyuncağı vücut sıcaklığına duyarlı olduğu için ve diğer ürünlere göre daha hijyenik olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Özel bir camdan üretildiği için vücuda her hangi bir zararı yoktur. Genellikle ufak ve orta boy olan modelleri çok tercih edilmektedir.

Şişirilebilir Pluglar; Özelikle anal sekste artık kendini aşmış ve farklı deneyimler yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir üründür. Şişirilebilir özeliği sayesinde istediğiniz kalınlığa getirilebilir. Daha fazla bilgi için ” https://www.rengiredshop.com/18-anal-pluglar ” bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Burada bir çok farklı çeşidini bulabilirsiniz.

anal seks hakkında merak edilenler

Top ve Boncuklar; Diğer seks oyuncakları gibi bu oyuncaklarda farklı deneyimler yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir seks oyuncağıdır. Fakat bunun dışında anal bölgeyi genişletmek ve uyarmak içinde kullanılabilir.

Anal Krem Ve Jeller; Özelikle  su bazlı kayganlaştırıcılar ister seks oyuncakları ile isterseniz normal ilişkide de kesinlikle kullanılması gereken bir kremdir. Bir çok farklı aramalı olanları da bulunmaktadır. Erotik shoplarda özelikle çilekli olanı daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise anal bölgede güzel bir koku bırakmasıdır.

Anal Setler; Farklı bir çok oyuncağın bulunduğu bu setler özelikle ters ilişki konusunda deneyimli olan kişilerin kullandığı ürünlerdir. Fakat ilk defa ters ilişkiye başlamak isteyenler içinde farklı anal açıcıların içinde bulunduğu  setlerde bulunmaktadır.

Bu setler içinde genellikle faeklı boylarda Plug, Temizle pompası, Krem, Anal Boncuklar gibi oyuncaklar bulunmaktadır. Bu setler hakkında daha fazla bilgi için ” https://www.rengiredshop.com/30-anal-setler ” adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu sitede bir çok seks oyuncağını görebilirsiniz.

seks shop mağazası istanbul

Anal Seks Oyuncakları Nerede Satılır?

Bu seks oyuncaklarını bir çok sex shop mağazasından satın alabilirsiniz. Özelikle Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde bu ürünleri satan bir çok satış mağazası bulabilirsiniz. Fakat orijinal ve markalı anal oyuncak kullanmak istiyorsanız kesinlikle büyü ve tanınmış bir sex shoptan alışveriş yapmanızı tavsiye edebiliriz.

Biz RengiRed Shop olarak yaklaşık 20 yıldan beri İstanbul Avcılar’da hizmet vermekteyiz. Sektörde uzun yılların bize verdiği tecrübe sayesinde müşterilerimizi başta Avrupa ve Amerika’da insanların en çok tercih ettiği seks oyuncaklarını Türkiye’ye getirmekteyiz.

Sizde İstanbul’daki mağazamıza gelip alışveriş yapabilirsiniz. Yada İnternet satış sitemizi ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz.

Mağazamıza ” https://www.rengiredshop.com/17-anal-urunler ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir