Pazar , Temmuz 14 2024
Bekaret Kaybetme

Bekaretinizi Kaybetmeden Önce Bilmeniz Gereken 5 İp Ucu

Bekaretinizi kaybetmeden önce bilmeniz gereken 5 ip ucu İlk cinsel deneyimizi yaşamak ve bekaretinizi kaybetmek sinir bozucu bir deneyim olabilir.

Seks dünyası çekici olduğu kadar başlangıçta çoğu kişi hem de korkutucu görünebilir. İşte ilk seks anından önce bilmeniz gereken 5 şey:

Bekaretinizi Kaybetme

  1. Vücudunuz hakkında rahat olun

Bu deneyim , çıplak bedeninizi karşı cinsten birine ilk kez gösterdiğiniz bir an olabilir. Ancak bu düşüncenin paniğe neden olmasına izin vermemelisiniz. Unutmayın ikiniz de bu deneyime gönüllü olarak giriyorsunuz, o zaman partneriniz  üzerinizde herhangi bir kıyafet olmadan nasıl göründüğünüzü görmek için oldukça hevesli olacaktır.

Her yaştan herkesin bedenini çıplak halde gösterirken kendini güvensiz  hissetmesi  doğaldır, ama cinsellik, başka bir kişinin vücudunda  zevk alarak kendinizi kaybedebileceğiniz ve bedeninizi unuttuğunuz bir zamandır.

seks yaşam hakkında

  1. Planlandığınız gibi gitmeyebilir

Muhtemelen ilk kez deneyiminizi hayal etmek için biraz zaman harcadınız, ancak bazen beklediğiniz şey hakkında çok derinlemesine düşünmemek daha doğrudur. Seks kendiliğinden bir gelişmeli.

Romantik bir başlangıç yaparken  eşinizin işlerin nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda farklı fikirlere sahip olduğunu fark edebilirsiniz. Bu kötü bir şey değildir.  Her iki tarafın da ihtiyaçlarını ve isteklerini dile getirmesi ve partnerinin arzu ve isteklerine boyun eğme zevki, seksin güzel bölümlerinden biridir.

Bekaret Kaybetme ağırdan alın

  1. Bekaretinizi Kaybetmeden Önce Ağırdan alın

İlk kez yaşayacağınız bu deneyimde seks listenizdeki her bir eylemi yapmanız gerekmez. Aslında, işleri ağırdan almak akıllıca olabilir. Biraz eğlenceli oral oyunla başlayabilirsiniz ya da bazı ortak mastürbasyon eğlencesi için titreşimli bir vibratör edinebilirsiniz. İlk ilişkinizde oral seks yapmak istiyorsanız, o zaman bir kaç aromalı prezervatifle başlangıç yapabilirsiniz.

İlk deneyiminiz

  1. Pratik, mükemmelleştirir

İlk deneyiminiz sırasında işler biraz garip gelse endişelenmeyin, özellikle eşiniz de bekaretini kaybediyorsa. İzlediğiniz filmlerde, seks tamamen zahmetsiz görünebilir, ancak gerçekte her zaman bu kadar pürüzsüz  gitmeyebilir. Neyse ki, eşinizle daha fazla zaman geçirdiğinizde, daha iyi seks yaşamına sahip olacaksınız. Yakında onun sevdiği ve hoşlanmadığı şeyleri öğrenecek ve sonuç olarak her cinsel birleşmeniz daha da mükemmel ve heyecan verici olacaktır.

Prezervatif kullanmak

  1. Korunun

İlk cinsel birleşmenizde korunmamanız gerektiğini söyleyenleri dinlemeyin. Bu bir efsanedir. Kadınlar ilk deneyimleri sırasında bile hamile kalabilirler. Bu nedenlerden ötürü, her seferinde  koruma sağlamanız şarttır. Prezervatif kullanmak  hem siz hem de eşinizi güvende tutacaktır.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir