Pazar , Temmuz 14 2024
Kadınları Yatakta Mutlu Etmenin 7 Yolu
Kadınları Yatakta Mutlu Etmenin 7 Yolu

Kadınları Yatakta Mutlu Etmenin 7 Yolu

Kadınları Yatakta Mutlu Etmek

Kadınları yatakta mutlu etmenin 7 yolu. Bir erkeğin cinsel ilişki için yeterince uyarılması çok zaman almaz. Ama aynı şeyi bir kadın için söyleyemeyiz.

Ancak, erkekler bu süper seksi  ipuçları ile kadınları daha seksi ve tutkulu bir şekilde ilişkiye hazırlayabilirler. Bildiğiniz gibi, cinsel uyarılma aslında genital bölgelere artan kan akışıyla başlar. Oysa ki  Kadının ıslak olması mutlaka hazır olduğu anlamına gelmez.

Bu sadece hazır olmanın habercisi olabilir. Ama bu sadece bir seksi ipucudur. Eşinizi daha önce hiç olmadığı gibi tatmin etmek için kullanabileceğiniz bazı erotik ipuçlarına bir göz atalım.

Sekste Kadını Yatakta Mutlu Etmenin Yolları

Kadınları mutlu etmek.

 1. Yavaş ve ağırdan alın

Cinsel birleşmeden önce yavaştan alın ve ön sevişmeden haz alın. Peki ön sevişmede ne yapmalısınız?

Partnerinizi biraz okşamaya ne dersiniz? Vücudunun her santimini bir oyun alanı olarak kullanabilir ve bacaklarının arasına ulaşmaya hazır olana kadar onu okşayabilirsiniz. Sadece iki veya üç bölgede sıkışıp kalmayın. Bunun yerine eşinizin bedenini keşfedin.

Kulaklarını, boynunu, kollarını, bacaklarını, sırtını, göğsünü ve ayaklarını yavaşça okşayabilirsiniz. Vücudun bu kısımlarının tümü – duyusal hisler yaratır ve eşinizin haz almasını sağlar.

Ona ne istediğini sorun

 1. Ona ne istediğini sorun

Seks ortak bir eylemdir. Ona kendini özel hissettirmenin ve hızlı bir duygusal tepkiyi teşvik etmenin en iyi yolu onu okşayıp, beğenip beğenmediğini sormaktır.

Benzer şekilde, sevmediği şeyleri veya onun yerine yapmasını istediğiniz şeyleri de sorabilirsiniz. Bunu partneriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir fırsat olarak kullanın. “Hoşuna gitti mi?” veya “Bunu denememi ister misiniz?” gibi sorular sormak ayrıca yardımcı olabilir.

Elinizi İyi Kullanın

 1. Elinizi İyi Kullanın

Gıdıklanmak, farklı kadınlara farklı şeyler anlamına gelebilir.

Bazı kadınlar için, bu bir tatminkar olmakla birlikte, diğerleri pek hoşlanmayabilir. Bu nedenle, eşinizin neyi sevdiğini veya sevmediğini anlamaya çalışın. Örneğin, sıcak avuç içlerinizle onun karnında bir ‘W’ veya ‘8’ çizilmesi onun arzularını harekete geçirebilir.

Fransız öpücüğü

 1. Fransız öpücüğü her zaman en iyi öpücük değildir

Evet, doğru okudunuz! Öpüşmek çoğu zaman hak ettiği karşılığı vermeyebilir.

Sadece dudaklarınızı onunki ile  birleştirmek ya da dilinizi boğazına doğru itmekle ilgili değildir. Aslında, birçok kadın Fransız öpücüğünden hoşlanmaz.

Onun dudaklarına usulca dokunun,  ılık nefesinizi verin. Davetkar  yumuşak  bir ısırış ile öpüşmeyi tatlı bir oyuna çevirebilirsiniz. Yani agresif bir öpücük yerine, onun dudaklarına yavaşça öpün ve içeri girin. Ayrıca öpüşmek şipşak bir hareket olmamalı, onun ruhunu aradığınızı hissettirin.

Onu biraz bekletin

 1. Onu biraz bekletin

Vücudu okşamanın asıl noktası onun tamamen ilişki için ısınmasına ve o moda ruh girmesine izin vermektir. Kendini ona doğru itip bacaklarının arasına uzanırsan, savaşı kaybedersin.

Bunun yerine, tüm vücudunu okşamaya devam edin ve onun en özel bölgelerine dokunmaya  dokunmaya devam edebilirsiniz.

Her türlü genital oyun ile ön sevişmeyi uzatmak, cinsel birleşmeyi daha zevkli kılar. Partnerinizi o moda girmesi için yeterli zaman verir ve sizin için onu yeterince ıslatır.

kadınları Göğüsleri doğru şekilde okşayın

 1. Kadının Göğüslerini doğru şekilde okşayın

Göğüslerin ve meme uçlarının son derece hassas olduğunu ve yumuşak bir dokunuşa ihtiyaçları olduğunu unutmayın. Onları Nazikçe okşayarak ve okşarken kadınınızla konuşmayı unutma.

Ondan koçluk yapmasını isteyin, böylece ne istediğini tam olarak bilirsiniz. Bu, erkekler için en önemli erotik ipuçlarından biridir ve bu tür iletişim, hem birbirinizden keyif almanıza hem de eğlenmenize yardımcı olabilir.

 1. Oraya vardığınızda nazik olun

sekste Oraya vardığınızda nazik olun

Çoğu erkek bunun farkında değil, ama kadının vajinal dudakları, skrotumla (testis torbası) aynı hücrelerden yapılır. Onlara sert ve sert olmak, kendi testislerinizi kötüye kullanmak gibidir.

Aksine, onlara yumuşak dokunursanız, kendi başlarına açılacaktır. Benzer şekilde, bir kadının klitorisi de son derece hassastır.

Susamış bir köpek gibi saldırmayın. Bunun yerine, klitorisini uyarmalı ve ekstra nazik olmalısınız. Çünkü bir klitoris, birbirine sıkı sıkıya bağlanmış binlerce sinir uçlarından oluşur.

Bu yüzden bazı kadınlar klitorislerine elle dokunulmasından bile hoşlanmıyorlar. En çok istedikleri şey, nazik bir okşamadır. Öyleyse yapın.

 • Onu oral sekse zorlamayın. Tüm kadınlar bundan hoşlanmayabilir.
 • Oral seks yaparken nazik olun. Eşinizin vajinasına bakın, ne yaptığına bakın, ve orada iken eşinizin yüzüne bakın.
 • En önemlisi, eşinize ne istediklerini sorun ve bunu ikiniz için keyifli bir deneyim haline getirin.
 • Gerekiyorsa iyi bir seks oyuncağı kullanarak ta ilişkinizi daha farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Vibratör yada dildo kullanabilirsiniz.

Erkekler için bu erotik ipuçları sadece deneyiminizi zevkli hale getirmeyecek, aynı zamanda hassaslığınız ile size bir puan kazandıracaktır!

Şimdi gidin ve hayatınızın en iyi seksini yaşayın.

Öneri: Erkeklerin ve kadınlar çoğu seks yaparken müzik dinlemeyi sever. Burada önemli olan doğru müziği bulmaktan geçiyor. Çünkü erkekte kadında müziğin ritmine göre seks yapmayı sever. Ayrıca iyi bir seks oyuncağı da kadını ve sizi mutlu edebilir. Seks oyuncakları için ” https://www.rengiredshop.com/3-seks-oyuncaklari ” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir