Pazar , Temmuz 14 2024
lezbiyen seks oyuncakları

Lezbiyenler İçin Seks Oyuncakları

Lezbiyenler için seks oyuncakları bir çok seks shop satış yerlerinde satılsa da asıl lezbiyenlerin tercih ettiği ürünleri bulmak oldukça zordur. Bundan dolayı özelikle ülkemizde çok az seks shop mağazasında bu tür ürünleri bulabilirsiniz. Türkiye’deki lezbiyenlerin bir çoğu aşağıda belirtmiş olduğumuz seks oyuncaklarını tercih etmektedirler. Başta Amerika ve Avrupa’daki lezbiyenlerde büyük bir çoğunluğu bu oyuncakları kullanmaktadırlar.

Lezbiyen Nedir? Lezbiyen kısacası iki kadının cinsel ilişkiye girmesine yada bir birine ilgi duymasına lezbiyen denilir. Bilimsel ismiyle homoseksüel denilmektedir.

Lezbiyenler İçin Seks Oyuncakları Nelerdir?

Aşağıda belirttiğimiz seks oyuncakları özelikle Türkiye ve Amerika’da lezbiyenlerin en çok kullandığı seks oyuncaklarıdır. Diğer taraftan erotik shop mağazamıza gelen lezbiyenlerin büyük bir çoğunluğu bu oyuncakları satın almaktadır.

Lezbiyenler için çift taraflı dildo

Lezbiyenler için Çift taraflı Dildolar

Çift taraflı dildoların bir çok farklı boy ve farklı modelleri bulunmaktadır. Bu seks oyuncağı özelikle iki bayan tarafından kullanılmaktadır. Fakat istenildiği taktirde tek bir bayanda kullanabilir. En çok tercih edilen ölçüleri ise 30 cm ile 45 cm olan modelleridir. Çift taraflı dildolar sert ve çok yumuşak silikondan yapılmaktadırlar. Esnek olmalarından dolayı bükülebilir bir yapıya sahiptir. Kalite ve markasına göre fiyatları değişebilir. Kaliteli bir modelin fiyatı ortalama 300 ile 750 Lira arası değişmektedir.

Lezbiyenler için belden bağlamalı penis

Belden bağlamalı dildolar

Yada başka bir adı ile Strap-On. Bu dildo modelleri ise lezbiyenlerin en çok tercih ettiği seks oyuncağıdır. Her hangi bir erkek olmadan kadın kadına seks yapmak için çok idealdir. Bu belden bağlama ile adeta bir ereğin yapması gerek her şeyi yapabilirsiniz. Farklı bir çok modelleri bulunmaktadır. 10 cm ile 30 cm arası bir çok farklı model ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca bu Strap-Onların Double olan modelleri de bulunmaktadır.

Lezbiyen G-Spot Vibratör Modelleri

G-Spot Vibratörler

Bu vibratör modeli ise G noktasına masaj yapmak için üretilmiştir. Bundan dolayı G-Spot yada Orgazm vibratörü olarak ta bilinir. Bir çok farklı marka ve model seçenekleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen modeller için ” https://www.turuncusexshop.com/126-g-spot-vibratoerler ” bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Realistik Penisler

Realistik Penisler

Bu penisler doku olarak gerçek bir penis dokusu ve görünümündedir. Diğer bir deyişle sunu penis yada yapay penis olarak ta halk arasında bilinmektedir. Görüntüsü ve dokusu çok gerçekçi olduğu için lezbiyenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Farklı boy ve kalınlığa sahip bir çok farklı modeli bulunmaktadır. En çok tercih edilen boy ve renk seçenekleri ise Ten rengi, Melez ve Siyah renkleridir. Boy olarak ta 15 cm ile 24 cm tercih edilmektedirler. Bu seks oyuncağı tek başınıza yada partnerinizle beraber kullanabilirsiniz.

Realistik penislerin özelikle vantuzlu tabanı olan modelleri en çok tercih edilmektedir.

Realistik penis modellerini ” https://www.turuncusexshop.com/68-realistik-dildolar ” sitesinden görebilir yada satın alabilirsiniz.

Anal Pluglar

Bu oyuncaklar ise özelikle anal seks yapmak için tercih edilmektedir. bir çok farklı boy ve modelleri bulunsa da, Lezbiyenler tarafından en çok tercih edilen modelleri genellikle 10 cm ile 12 cm olan modelleridir. Anal plug modellerini görmek için https://www.turuncusexshop.com/82-anal-pluglar sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lezbiyenler İçin Seks Oyuncakları

Seks Makinaları

Bu seks oyuncakları tek başına kullanılacağı gibi iki kadın tarafından da kullanılabilir. Bir çok seks oyuncağını bu seks makinalarında bulabilirsiniz. Farklı model ve markaların seks makinaları için ” https://www.turuncusexshop.com/129-seks-makineleri ” bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Lezbiyenler için Masaj Vibratörleri

Masaj Vibratörleri

Bu vibratör modelleri özelikle ülkemizde son yıllarda en çok lezbiyenlerin tercih etmiş olduğu vibratör modelleridir. Güçlü titreşimleri sayesinde farklı deneyimler yaşayabileceğiniz bu vibratörlerin bir çok farklı modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen modellerini ” https://www.turuncusexshop.com/112-titresimli-anal-pluglar ” sitesinden bulabilirsiniz.

lezbiyenler için fetiş oyuncaklar

Lezbiyenlerin Kullandığı Fetiş Ürünler

Lezbiyenlerde diğer insanlar gibi seks hayatlarına biraz daha fazla renk katmak için bir çok fetiş oyuncak kullanabilirler. Bu oyuncaklar daha çok Kırbaç, Ağız topu, Kelepçe, Göz Maskesi ve pozisyon setleri gibi oyuncaklardan oluşmaktadır. Bu oyuncakları yakından görmek için ” https://www.turuncusexshop.com/45-fetish-ueruenler ” bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir