Perşembe , Haziran 13 2024
Seks Oyuncağı

İlk seks oyuncağınızı satın almanın 15 aşaması

Seks Oyuncakları Hakkında Her Şey

Tebrikler, kendinize bir seks oyuncağına alarak hayatınızı değiştirmeye başlamak üzeresiniz. Emin olun buna pişman olmayacaksınız. Ancak bu tür satın almalar, düşündüğünüz kadar kolay değildir ve yapacağınız çok şey vardır.

İlk seks oyuncağınızı bir seks shopa bir vibratör için mi gidiyorsun? Bir yapay penis mi? Ve parmak vibratör nedir? Biraz gülümsemeli, paranoyalı ve birçok karışıklıkla dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Ama söz veriyoruz sonuçta buna yüzde yüz değecek.

 1. Fikir

Cinsel oyuncak alma fikri, bir süredir düşündüğünüz bir şeydi. Bununla ilgili bir ton yazı okudunuz, insanların bunun hakkında konuştuğunu duydunuz, ancak bunun sizin için uygun olup olmadığından emin değildiniz. Ama şimdi birdenbire bu fikri eyleme dönüştürme düşüncesinden kurtulamıyorsunuz.

 1. Karmaşa

Karışık düşünceler içindesiniz. Onlar hakkında duyduğunuz onca şeyi düşünüyorsunuz. Ne gibi hissedeceksiniz? Seksten daha iyi olacak mı? Seks shopa hangisi için gitmeli?

 1. Heyecan

Şimdi, aslında duydunuz ki o ünlü ”çoklu orgazmın” yaşayabileceksiniz ama nereden alınacağını bilmiyorsunuz. Bu noktada biraz bilgi sahibi olmalısınız, çünkü bu bilgi sizi amaca götürür.

 1. Araştırma

Bir kişi, araştırma yapmadan bir seks oyuncağı satın almaz. Araştırın.

 1. Hafif endişe

Bazı nedenlerden dolayı oldukça basit bir satın alma olacağını düşündünüz. Yeni bir lamba satın almak gibi, ama seçeneklerin ne kadar çok olduğunu fark ettiniz. İhtiyacınız olan bir klitoris vibratör mü? Ya da o tavşanlardan biri? Su geçirmez olması mı gerekiyor? Peki ya piller?

 1. Kısa liste oluşturma

Güvenilir bir not defteri edinin ve kısa bir seçenekler listesi hazırlayın.

 1. Bir seks shop seçin

Temel ihtiyacınız, yukarıda belirtilen kısa listenin gereksinimlerine uygun ve anneniz gibi birinin size çarpmayacağı bir bölgedir. Sağduyulu olun.

 1. Sinirler

O gün nihayet geldi ve şimdi saf bir heyecana kapıldınız ve sanki gizli bir maceraya atılmak üzereymiş gibi hissediyorsunuz.

 1. Bir seks shop’tasınız

İşte burada, eşiği aştınız ve sonunda dükkandasınız. Ve korkularınızdan farklı olarak, seks oyuncaklarının dünyasına girdiğinize dair bir işaret verdikten sonra sanki içinizde konfetiler patladı. Büyük rahatlama.

 1. Utanç

Araştırmalara göre mahçup ve garip hissedeceksiniz. Ama sadece bu ilk defa olduğu için, ve sonrasında ne yapacağımızdan biraz emin değilsiniz. Ne talep ediyorsunuz?  Oysaki oyuncakları rafta test ederken patlarsa ne olur? Bu tuhaf düşünceler, bir dükkan asistanı sizi kurtarıncaya kadar devam ediyor.

 1. Kontrol edilemeyen kıkırdama

Kıkırdaycaksınız, o zaman aptal gibi hissedeceksiniz, ama yine de devam edeceksiniz. Çünkü ilk kez yapay bir penis görmek en soğuk kalpli insanları bile kıkırdatabilir.

 1. Gerçekleşme

Ürünlere bakmaya başladığınızda, mallara dokunduğunuzda ve penis pompaları, kaydırıcı jeller  ve vibratörler dünyasına girdiğinizde bunun o kadar da kötü olmadığını anlıyorsunuz. Tıpkı bir palto satın almak gibi, daha eğlenceli. Bunu daha erken yapmadığın için kendine biraz kızacaksınız.

 1. Saf şımarıklık

Satın alımınızı yaptınız ve yepyeni bir insan gibi hissetmeye başlıyorsunuz. Bu potansiyel olarak cinsel maceralarınızın ilk günü olabilir.

 1. Saklanma yerinin kurulması

İşte o şımarıklıkla yatak odanızın ortasında duruyorsunuz.  Ve işte o soru: Nereye saklayacaksınız?  Gardırobunuzun altındaki ayakkabı kutusunu tercih edin. Daha sonra üzerine ‘Resmi evrak kutusu’ etiketini yapıştırın ki kutu kimsenin ilgisini çekmesin.

 1. İşte o an

Kullanmadan önce biraz şüpheci olacaksınız, acaba hayatımı değiştirecek mi gerçekten? Ancak beş dakika sonra, şimdiye kadar yaşadığınız en muhteşem anlardan birini deneyimliyor olacaksınız.

Keyfini çıkarın. 🙂

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir