Pazartesi , Mayıs 27 2024

Penis Kılıfı Nedir? Ne İşe Yarar?

Penis Kılıfı Nedir?

Penis kılıfı penis üzerine takılan bir seks oyuncağıdır. İlişki sırasında kullanılır. Bir çok kullanım amacı var. Koruma amaçlı da kullanılabilir. Penisi kılıfı kullanılarak penis daha hacimli hale getirilir. Penis boyunda sıkıntı yaşayan erkekler kullanır. Bu sayede daha uzun ve kalın bir penise sahip olunur. Tek amacı daha büyük ve kalın penis isteyen kadınları tatmin amaçlı bir üründür.

Kullanıcı memnuniyeti çok fazladır. Çok fazla penis kılıfı modeli var. Bire bir penis gibi olanlar var. Bir de tırtıklı modeller var. Tırtıklı penis kılıfının amacı kadına giriş çıkışta daha fazla zevk vermektir. Birçok kadın tırtıklı penis kılıfını tercih etmekte. Ten dokulu ve penise benzeyen kılıflarda çok satılır. Erkekler de daha çok bunları tercih eder. Çünkü erkeğin penisine çok benzer.

Penis kılıfı modelleri için ” https://www.helalsexshop.com/30-penis-kiliflari ” sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım sırasında kayganlaştırıcı kullanılırsa daha fazla zevk verir. Kullanım sırasında penisten çıkma durumu olmaz. Çünkü silikon olan bu ürünler penisi tam olarak kavrar. Çıkma durumu olmaz. Tabi bu durum kaliteli ürünler için geçerli. İyi bir kılıf alındığı zaman uzun süre kullanılır.

Penis Kılıfları Nereden Alınır?

Penis kılıfları genellikle sex shop mağazalarında satılmaktadır. Tavsiyemiz bu tür mağazalardan alınmasından yanadır. Çünkü bu mağazalarda görme şansınız oluyor. Ya da satış mağazası olan İnternet sitelerinden sipariş verin. Daha güvenilir olur ve kaliteli malzeme gelir.

Penis kılıfı alırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

Bu tür seks oyuncakları alacağınız zaman kesinlikle güvenilir cinsel içerikli oyuncak satan mağazaları tercih etmelisiniz. Yada mağazaya gidemiyorsanız kurumsal bir İnternet sitesinden satın alabilirsiniz.

  1. Penis kılıfı alırken özelikle markalı ürünleri tercih edebilirsiniz.
  2. Kaliteli ve son kullanım tarihi geçmemiş ürünleri tercih etmelisiniz.
  3. Yumuşak Dokulu olanları almalısınız.
  4. Ftalat ve Lateks içermeyen kılıfları tercih edin.

Penis Kılıf Çeşitleri

Erkeklerin bir çok kullandığı penis kılıfı çeşitleri cinsel ürün satan mağazalarda bulabilirsiniz. Erkelerin en çok kullandıkları kılıf çeşitleri;

  • Uzatmalı penis kılıfları. Bu kılıflar özelikle penis boyunu uzatmak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.
  • Tırtıklı penis kılıfları. Bu model ise daha çok kadınları memnun etmek için kullanılmaktadır.
  • Klitoris uyarıcılı penis kılıfları, daha çok kadınların orgazm olması için kullanılır.
  • Titreşimli penis kılıfları. Bu kılıflar kadınları daha çok haz almalarına yardımcı olmaktadırlar.
Penis Kılıfları
Penis Kılıfı nasıl kullanılır?

Kılıf Penis Büyütür mü?

Penisi büyütmek çok zor. En kolay ve pratik yolu penis kılıfı kullanmaktır. Hem seks hayatınıza renk katar. Fantezi amaçlı bile kullanabilirsiniz. Değişik renklerde de kılflar var. Fantazi amaçlı siyah kılıflar var. Eşiniz siyah hem de kalın bir penise hayır demeyecektir.

Penis kılıfları 5-6 cm e kadar boyunu uzatabilir. Kalınlık seçimi de size kalmış. Az kalın olan da var. Çok kalın olan da var. Vajinada daha fazla zevk vermesi amaçlı değişik modeller var. Kullandıkça daha değişik modelleri deneyeceksiniz.

Penis kılıfını kullandıktan sonra temizliğini yapıp saklayın. Kesinlikle temizlemeden saklamayın. Cinsel sağlığınız için temizlik şart. Bol su ve sıvı sabun yeter. Kuruttuktan sonra da istediğiniz yerde saklayabilirsiniz.

Penis Kılıfı Nasıl Kullanılır?

Öncelikle penis kılıfını kullanmadan önce ve sonra sabun ve ılık su ile yıkamalısınız.

Penis kılıfını penisinize takmadan önce çok az bir miktar (fındık büyüklüğü) kadar su bazlı kayganlaştırıcı penisinize iyice sürün daha sonra penisinizi yavaş bir şekilde kılıfın içine iyice yerleştirin. Ardından kılıfada aynı şekilde kayganlaştırıcı sürün. Eğer partnerinizin vajinasında kuruluk var ise bol miktarda kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz geren en önemli nokta aldığınız kılıfın penisineze tam oturması gerekiyor. Eğer kılıf penise tam olarak oturmuyorsa kullanmayın. Çünkü ilişki esnasında kılıf penisinizden çıkabilir. Hata vajina içine de kaçabilir.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir