Pazartesi , Mayıs 27 2024
penis pompası

Penis Pompası Nedir? İşe Yarıyor Mu?

Penis Pompası Nedir?

Penis pompası nedir? Erkelerde serleşme problemi yada penisteki eğrilikleri düzeltmek için kullanılan bir cinsel sağlık ürünüdür. Bu ürün erkekler tarafından ne kadar penis uzatmak için yada kalınlaştırmak için kullanılsa da, aslında genel olarak serleşme ereksiyon bozukluğu gibi problemi olan erkekler tarafından kullanılmaktadır.

Penis pompası ile büyütme işlemi vakumlama dediğimiz teknik ile yapılır. Vakumlama tekniği kısacası penisteki damarlara kanı pompalamak sureti ile yapılır. Bu sayede damarlarda ve dokularda genişleme sağlanır.

Penis Pompaları İşe Yarıyor mu?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Bir çok cinsel ürün satan sitelerde bir çok reklam bulunmaktadır. Bu sitelerde penis büyütücü krem yada hap gibi ürünler satılmaktadır. Fakat bu ürünler kesinlikle penisi büyütmek yada kalınlaştırmak gibi bir özeliği yoktur. Tamamen aldatmaca ürünlerdir. Lütfen bu tür ürünlerden uzak durmaya çalışın. Eğer penis boyunuzdan yada kalınlığından memnun değilseniz öncelikle bir uzman doktora görünmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun dışında penis pompası kullanarak çok azda olsa penis boyunuzu ve kalınlığına bu pompalar ile yardımcı olabilirsiniz.

penis pompası

Penis Pompası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  1. Markalı kaliteli bir pompa tercih etmelisiniz. Kalitesiz bir penis pompası size zaman kaybetmekten başka hiç bir işe yaramaz.
  2. Kullanımı kolay bir pompa tercih edilmelidir. Bu sayede size rahat bir kullanım sağlar.
  3. Basınç ölçer bir pompa hem kullanımı kolay olur. Hem de vakumlaması daha iyi olur.
  4. Mümkünse vakum başlığı sağlam bir penis pompası tercih edilmelidir.

Penis Pompasını Ne kadar Kullanmalıyım?

Eğer iyi bir penis pompası kullanıyorsanız ortalama 3-4 ay kullanabilirsiniz. Bu durum vücut yapınız ile ne kadar alakalı olsa da ortalama süre genellikle 3 ile 6 ay arasıdır.

Penis pompası penisin boyunu ne kadar uzatır?

Penis pompası kullanan bir çok insanın en çok merak ettiği penis pompası penisi ne kadar uzatabilir? Bu sorunun cevabı belki bir çok erkeği memnun etmese de doğrusu söylemek gerekir Penis pompası ile penisinizi 4,5 cm yada 7,8 cm uzatamazsınız. Bunu ancak cerrahi operasyon ile yapabilirsiniz. Bunun aksini söyleyenlere kesinlikle inanmayın.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir