Pazartesi , Mayıs 27 2024

Realistik Penis Nedir? Realistik Penis Çeşitleri

Realistik Penis Nedir?

Realistik penis çeşitleri kısacası doku olarak gerçek penis dokusu kadar yumuşak olan, Özel bir silikondan yapılmış yapay penislerdir. Bir çok farklı silikondan üretilmiş penis çeşitleri bulunmaktadır.

En çok bilinen realistik penis çeşitleri ise Silikon, Çift katmanlı Sıvı silikon, PVC, UR3 Özel silikondan üretilen modelleridir. Bu modellerin bir çoğu titreşim özeliğine sahiptir. Genellikle tabanları vantuzlu olduğu için her hangi bir düz zemine sabitlenebilirler.

Realistik penislerin bir diğer adı ise yapay penis, Suni penis ve dildo olarak halk arasında bilinmektedir.

Bir çok realistik penis Ftalat ve Lateks İçerebilirler. Kaliteli olan modelleri Ftalat ve Lateks İçermezler.

realistik penis çeşitleri nelerdir?
Realistik Penis Nedir?

Realistik Penis Çeşitleri Nelerdir?

Özelikle başta Amerika ve Avrupa’da en çok tercih edilen realistik penis çeşitlerini, UR3 Ultra Yumuşak Realistik Penisler, Sıvı Silikon, PVC ve Normal silikondan üretilen modelleri çok tercih edilmektedir.

Titreşimli ve Titreşimsiz olmak üzere 2 farklı modelli bulunmaktadır. Farklı boy ve kalınlıkta bir çok çeşitleri mevcuttur. Türkiye’de en çok 18 cm ve 22 cm olan modelleri daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca realistik penisler Anal ve Vajinal olarak kullanılabilir.

Realistik penis çeşitleri için ” http://www.helalsexshop.com/12-penis-cesitleri ” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UR3 Ultra Yumuşak Realistik Penisler

UR3 Ultra Yumuşak Realistik Penisler

UR3 Ultra yumuşak penis modelleri neredeyse gerçek bir penis yumuşaklığında ve görünümünde olduğu için bir çok kadın tarafından en çok tercih edilen bir penis modelidir. Kalite bakımından da diğer realistik penislere göre daha kalitelidir.

Diğer sıradan silikon penislere göre çok daha uzun ömürlü olduğu için uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özelikle Amerikan malı Doc Johnson markası en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Çift katmanlı Sıvı Silikon Realistik Penisler

Çift katmanlı Sıvı Silikon Realistik Penisler

En gerçekçi memnuniyeti sağlamak için tasarlanan bu Çift katmanlı sıvı silikon penisler neredeyse gerçek bir penis kadar gerçekçi bir yapıya sahiptirler. Diğer silikon penislerden farkı Bu yapay penisi sıcak suyun içine koyarak ısıtabilirsiniz. Bu sayede gerçek bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Titreşimli ve titreşimsiz olmak üzere 2 farklı modelli bulunmaktadır. Ftalat ve lateks içermedikleri için sağlık bakımından en çok tercih edilen realistik penis çeşididir.

PVC, Termoplastik Elastomer Malzemesinden Üretilmiş Realistik Penisler

Bu realistik penis modeli ise ise fiyat bakımından diğer modellere göre daha ucuz modellerdir. Yapısı yumuşak silikondan üretilmiştir. Fakat ülkemizde ucuz olduğu için çok tercih edilmektedir. Kullanım ömrü ise ortalama 2 yıldır. Bir çok farklı modelleri bulunmaktadır. Genellikle ülkemizde titreşimli olan modelleri tercih edilmektedir.

Realistik Penis Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Realistik Penis Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  1. Kesinlikle markalı ve kaliteli bir model seçmelisiniz.
  2. Silikon maddesi kaliteli olan Çift katmanlı sıvı silikon yada UR3 olan modelleri tercih edebilirsiniz.
  3. Ftalat ve Lateks içermeyen modelleri tercih etmelisiniz.
  4. İlk defa alacaksanız alacağınız realistik penisin boyunu ve kalınlığına dikkat etmelisiniz. ( Genellikle ilk defa alan kadınlar 16 ile 18 cm uzunluğunda ve 3,6 cm kalınlığında olan modelleri tercih etmektedirler.)
  5. CE Belgeli ve RoHS direktifleri tarafından belirlenen uluslararası güvenlik standartlarına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.

Realistik Penisler Nerede Satılır?

Realitik penis çeşitleri genellikle erotik shop yada diğer bir adı ile erotik ürün satan mağazalarda bulabilirsiniz. Bunun dışında ise sex shop sitelerinden sipariş verebilirsiniz. Fakat tavsiyemiz görerek satın almaktan yana. Bu nedenle satış mağazası olan bir erotik shop mağazasını tercih etmelisiniz. İnternet sitelerindeki görseller sizi yanıltabilir.

Realistik Penis Çeşitleri Galeri

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir