Perşembe , Haziran 13 2024
Seks oyuncakları

Seks Oyuncakları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Neden herkes bir seks oyuncağına sahip olmalı?

Seks Oyuncakları Nelerdir? Bir seks oyuncağına sahip olmak ve cinsel yaşamınızı beklenmedik şekillerde geliştirebilir. Oysaki Bir seks oyuncağına sahip olmak içi iyi doldurulmuş bir buzdolabına sahip olmak gibidir ve temelde herkesin sahip olması gereken bir şeydir.

Cinsellik hakkında konuşmak

Cinsellik hakkında konuşmak söz konusu olduğunda, bunu arkadaşlarımızla çok açık bir şekilde yaparız. Seksi kiminle yaptığımız, nasıl yaptığımız ve ne sıklıkla yaptığımız hakkında konuşuruz. Fakat cinsel yaşamımızın her zaman yeterince dikkat etmediğimiz önemli bir yönü vardır: Seks oyuncakları

Seks oyuncakları harikadır. Aslında, her bir yetişkin bir seks oyuncağına sahip olmalıdır. Sex And The City ve Grinin Elli Tonu kitapları gibi filmlerin popülaritesiyle, seks oyuncakları popüler kültürün bir parçası haline gelmiştir.

Bu filmler daha önce onları kullanmayı düşünmemiş olabilecek bir izleyici kitlesi için normalleştirilmiş ve erişilebilir hale getirmiştir. Ancak bu günlerde online alışverişin, bir online seks shop‘tan bir dizi seks oyuncağını gün içinde ne kadar kolay bir şekilde elimize ulaştırabileceğini unutmayalım.

Seks Oyuncaklarını Kullanmak

Seks oyuncakları kullanmak yeni bir şey değildir ve ilk kaydedilen kullanımı Eski Yunan’a kadar uzanır. Yine de 2018 yılında bile, tüm büyük perakendecilerde seks oyuncakları görmüyoruz; sadece uzman erotik dükkanlarda.

Seks oyuncağı

Uzmanlar  seksi, yemeğin ve yemeğin bir parçası olarak hayatımın bir parçası olarak görülmesi gerektiğini söylüyorlar. Öyleyse bir mağazadan süslü yemek araçlarını satın alabilirken, bir erotik shop’tan neden en son vibratörleri satın almayalım ki?

Bir seks oyuncağı kullanmak sadece yeni bir şey denemekle ilgili değil, kendi bedenimiz hakkında daha fazla şey öğrenmek için yaşamsal bir araçtır. Oysa sizi neyin etkilediğini, daha iyi hissetmenizi sağladığını, tercih ettiğiniz bir seks oyuncağıyla biraz zaman geçirmekten daha iyi ve fazla yol yoktur.

Erkekler için yapılan çalışmalar, mastürbasyonun prostat kanseri riskini azalttığını ve kadınlar için, vücut ağrılarını ve adet kramplarını hafifletebileceğini düşündürmektedir. Artı, bu cinsel aktivite size harika bir uyku için mükemmel bir zemin sağlar.

Uzmanlar, seks shoplardan kolayca sahip olacağımız seks oyuncaklarının faydalarının yalnızca kişisel kullanımla sınırlı olmadığını düşünüyor. Oysa seks oyuncakları yenilik ve heyecan yaratmak amacıyla bir ilişkide kullanıldığında harika bir şey: Fakat seks oyuncakları, işler biraz sıkıcı hale geldiğinde çok fazla fayda sağlıyor.

Seks oyuncakları söz konusu olduğunda, kadınlar için oyuncaklar gereklilikten çok  “şehvet” veya “güçlendirme” aracına dönüşüyor. Bu da kadınların sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olamsı için mükemmel bir araç olarak görülüyor.

Seks oyuncakları hakkında merak ettiğiniz, Yada paylaşmak istediğinizi aşağıda yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir