Pazartesi , Mayıs 27 2024
Anak kayganlaştırıcı jel

Anal Kayganlaştırıcı jel, Neden ve Nasıl Kullanılır?

Anal Kayganlaştırıcı jel, Neden ve Nasıl Kullanılır?

Anal kayganlaştırıcı jel, Anal ilişkiler için özel olarak tasarlanmış. Dermatolojik olarak İnsan sağlığına her hangi bir zararı olmayan Uzun süre kurumayan kayganlaştırıcı özelliği ve rahatlatıcı etkisiyle anal ve vajinal kuruluğu azaltmaya yardımcı bir jel çeşididir.

Anal kayganlaştırıcı jeller Prezervatifle %100 uyumludur ve pH dengelidir. Fantezi oyuncaklarla birlikte kullanıma uygundur.

Anal Kayganlaştırıcı jel İçeriği

Deiyonize su, Hidroksi Etil Selüloz, Doğal Gliserin, Monopropilen Glikol, Metil Hidroksibenzoat, Sitrik Asit. Bulunmaktadır.

kayganlaştırıcı jel nasıl kullanılır?

Anal Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Anal kayganlaştırıcı jel ilişkiden kısa bir süre önce ( yaklaşık 1 dk) önceden anal bölgeye bir fındık büyüklüğü kadar sürülerek kullanılır. Gerekiyorsa bu miktar daha fazlada olabilir.

Anal Kayganlaştırıcı Jel Zararlı mıdır?

Her üründe olduğu gibi anal kayganlaştırıcı jel alırken kaliteli ve markalı bir ürün alırsanız, bu kayganlaştırıcıların her hangi bir zararı yoktur. Fakat kullanırken anal bölgede her hangi bir yara, çatlak,alerjik bir durum var ise kullanılmaması gerekir. Çünkü kayganlaştırıcı jel içerisindeki nazı kimyasallar anal bölgeye zarar verebilir.

 Anal kayganlaştırıcı jel

Anal Kayganlaştırıcı Jel Alırken Nelere Dikkat etmek Gerekiyor?

  1. Markalı bir anal kayganlaştırıcı tercih etmelisiniz. Diğer merdiven altı dediğimiz ürünleri tercih etmemeniz sizin için daha iyi olabilir.
  2. Fiyat bakımından diğer alternatif kayganlaştırıcılara göre çok daha ucuz olan markları tercih etmemelisiniz.
  3. pH dengeli ve hipoalerjenik olan çeşitlerini tercih etmelisiniz.
  4. Klinik ve Dermatolojik olarak test edilmiş olanları tercih edebilirsiniz.
  5. Özelikle prezervatif (Kondom) ile kullanılabilir olan markları tercih edebilirsiniz.
  6. Fantezi oyuncakları kullanıyorsanız, Fantezi oyuncakları ile kullanıma uygun olan bir marka seçmelisiniz.
  7. Su bazlı ve yağsız olan marklar daha çok tercih edilmektedir.
  8. Son kullanım tarihi geçmemiş olmasına kesinlikle dikkat etmeniz gerekiyor. Özelikle çok ucuz fiyatlara satılan anal kayganlaştırıcı jellerin son kullanım tarihi geçmiş olabilir.

çilekli anal kayganlaştırıcı jel

Anal Kayganlaştırıcı Jel Marka ve Çeşitleri

Türkiye’de en çok kullanılan anal kayganlaştırıcı markları; Best Man, Okey, Durex, Viaxi, Aquaglide  olarak bilinmektedir. Çeşit olarak pek fazla seçeneği olmasa da en çok Naturel, Çilekli tercih edilmektedir.

Çilekli yada diğer meyveli anal kayganlaştırıcılar özelikle anal bölgedeki rahatsız edici kokuyu bastırmak için ve orak olarak kullanılmaktadır. bun nedenle jel alırken son kullanım tarihine ve kaliteli bir markayı tercih etmeye dikkat etmelisiniz.

Best Man

Anal Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları

Anal kayganlaştırıcı jel fiyatları marka ve büyüklüğüne göre değişebilir. Fakat en çok tercih edilen 50 ml ile 100 ml olanlarıdır. Bunları fiyatları ise markasına göre değişmektedir. Fakat 50 ml olanlar genelikle 50 TL 100 ml Olanlarda 89 TL civarında satılmaktadır.

Anal kayganlaştırıcı marka ve çeşitleri için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.helalsexshop.com/74-anal-kayganlastirici 

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir