Perşembe , Haziran 13 2024

Belden Bağlamalı Penisler Hakkında

Belden bağlamalı penisler özelikle penis boyu ufak olan insanların yada erken boşalma problemi yaşayan erkekler tarafından kullanılan bir seks oyuncağıdır. silikondan yapılmış bir yapay penisin bir deri kemer ile birlikle kullanılır. Bu belden bağlamalı penisler her ne kadar erkekler tarafından kullanılsa da bir çok bayanda bu seks oyuncağını kullanabilir.

Belden Bağlamalı Penisleri Kimler kullanır?

  1. Belden bağlamalı penisleri özelikle penis boyu ufak erkeler tarafından daha çok tercih edilmektedirler.
  2. Çeşitli hastalıklardan dolayı ( Şeker hastalığı) gibi problem yaşayanlar tarafından kullanılabilir.
  3. Lezbiyenler tarafından çokça tercih edilmektedir.
  4. Sertleşme problemi yaşayan erkekler tarafından kullanılabilir.
  5. Bir çok erkekte erken boşalma problemi olduğu için özelikle içi boş belden bağlamalı penisler tercih edilebilir.

Belden Bağlamalı Penisler Modelleri

Bir çok belden bağlamalı penis modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilen çeşitleri bulabilirsiniz.

belden bağlamalı penis modelleri

İçi Dolu Belden Bağlamalı Penis

Bu belden bağlamlı penis modeli  erkekler ve kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeldir. Özelikle ten dokusundaki bu penisler gerçek bir penise çok benzemektedir. Bir çok farklı model ve ölçüleri bulunmaktadır. Genellikle dildo şeklinde olanlar çok tercih edilmektedir. Fakat titreşimli modellerde en az dildolar kadar kullanılmaktadır. Özelikle 17 cm ile 24 cm boyundaki içi dolu belden bağlamalılar daha çok tercih edilmektedir.

içi boş belden bağlamalı penis modelleri

İçi Boş Belden Bağlamalı Penis

İçi boş belden bağlamalı penis modelleri genellikle penis boyu çok kısa yada erken boşalma sorunu yaşayan erkekler tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle içi boş belden bağlamalılar erkeğin bu sorununa oldukça yardımcı olmaktadır. Bu modellerin de özelikle 18 ile 28 cm olanları çok tercih edilmektedir. Ayrıca ülkemizde en çok satılan model 17 cm boyundaki belden bağlamalılar dır.

İçi boş belden bağlamalıların bir çok farklı model ve markları bulunmaktadır. Özelikle Avrupa’da en çok tercih edilen markların başında Pipedream markası bulunmaktadır. Merkezi Hollanda’da bulunan bu firmanın belden bağlamalı penis modelleri oldukça kaliteli ve gerçekçidir.

Anal Belden Bağlamalı Penisler

Anal belden bağlamalı penisler genellikle 10 cm ile 13 cm arasında olan ince yapılı yumuşak dokulu penis modellerinden oluşmaktadır. Titreşimli yada titreşimsiz modelleri bulunmaktadır. Genellikle testisli yada testissiz çeşitleri tercih edilmektedir. İlk defa kullanacak kişilerin ürünle birlikle ” Anal Kayganlaştırıcı” kullanmalarını tavsiye edebiliriz. Anal kayganlaştırıcılar; Anal bölgedeki acı hissiyatını azaltan kremlerdir. Bu kremler hakkında daha fazla bilgi almak için ” https://www.helalsexshop.com/74-anal-kayganlastirici ” bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

En İyi Belden Bağlamalı Penis Modelleri:

En iyi belden bağlamalı penis modelleri genellikle kaliteli medikal silikondan üretilmiş insan vücuduna her hangi bir zararı olmayan modellerdir. Bu penis modelleri UR3 Ultra Yumuşak dediğimiz modellerdir. Gerçek penis dokusu kadar gerçekçi bir yapıya sahiptir. fiyat olarak diğerlerine göre daha pahalı olan modellerdir. Fiyatları ortalama 80 ile 150 Dolar civarında’dır. Ayrıca bu modeller özelikle büyük erotik shop mağazalarında satılmaktadır. En iyi belden bağlamlı modeller için ” https://www.helalsexshop.com/23-belden-baglamalilar ” sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Belden Bağlamalı Penisleri Nereden Alabilirim?

Diğer sek oyuncaklarında olduğu gibi belden bağlamalı penis modellerini büyük seks shop mağazalarından satın alabilirsiniz. Özelikle ilk defa alacaksanız kesinlikle iyi bir sex shop mağazasından görerek almanızı tavsiye edebiliriz.

belden bağlamalı penis çeşitleri

Belden Bağlamalı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

  1. Öncelikle alacağınız belden bağlamalıyı güvenilir bir erotik shop mağazasından satın almanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü İnternetten yada telefon aracılığı ile sipariş verdiğiniz ürün farklı gelebilir. Bu durum ülkemizde oldukça fazla yaşanan bir durumdur. Eğer mağazaya gitme şansınız yok ise bildiğiniz bir sex shop sitesinden de sipariş verebilirsiniz.
  2. İlk defa bir belden bağlamlı penis almayı düşünüyorsanız kesinlikle boyunu ve kalınlığını iyi seçmelisiniz. Bu tür ürünlerde iade söz konusu olmadığı için aldığınız ürünü hiç kullanmadan çöpe atabilirsiniz.
  3. Belden bağlamalı seçimi yaparken Ftalat ve Lateks içermeyen modelleri seçmenizi önerebiliriz. Bu sağlığınız için oldukça önemli bir nokta. Genellikle ucuz olarak satılan belden bağlamalılar kalitesiz silikondan üretilmektedirler. Bu nedenle bu ürünlerde Ftalat ve Lateks bulunmaktadır.
  4. Çok gerçekçi bir deneyim istiyorsanız kesinlikle yumuşak dokulu bir belden bağlamlı penis seçmelisiniz. Bu modeller sıvı silikondan yapıldığı için oldukça gerçekçidirler.

Bir çok farklı belden bağlamalı penis modelli için satış sitemizi yada İstanbul Avcılar daki büyük mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Satış sitemiz için ” https://www.turuncusexshop.com/21-belden-baglamalilar ” bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda en çok tercih edilen Belden bağlamalı penis modellerini görebilirsiniz.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir