Pazartesi , Mayıs 27 2024

Erken Boşalma Nedir? Erken Boşalma Nedenleri

Geciktirici spreyler nedir?

Erken boşalma tedavisinde geciktirici spreylerin etkisi. Geciktirici spreyler erken boşalma tedavisinde kullanılan ürünlerdir. Cinsel anlamda günümüzün en önemli sorunlarından sayılmakta. Erken boşalma sadece erkeği etkileyen bir durum değil aynı zamanda en çok da kadını etkileyen bir durumdur. Cinsel mutluluk her iki taraf içinde önemli. Bu anlamda sorunun çözümünde geciktirici spreyler kullanılır. En etkili yöntem de bu spreylerdir.

geciktirici spreyler

Geciktirici Spreylerin Etki Gücü Nedir? Başarı Oranı Yüksek mi ?

Geciktirici spreylerin etki gücü çok fazladır. Bu sebepten tüm dünyada kullanımı çok fazladır. Erkekler bu sorunu gidermede en etkili ve pratik olan bu yöntemi kullanmakta. Fakat bunu ilk defa kullanacak olanlar haklı olarak başarı oranını merak etmekte.

Başarı oranı çok yüksek ama bunu etkileyen çok faktör var. Öncelikle ürünün orijinal olması. Kullanım sırasında penisin neresine ne oranda sıkılacağını bilmek. Ne zaman kullanılması gerektiği ve kullanımdan sonra yapılması gerekenleri bildikten sonra başarı oranı çok yüksektir. Bu basit ama başarı oranını etkileyen faktörlerin neticesinde yüzde 90 ların üzerinde etki sağlar.

erken boşalma nedir

Erken Boşalma Nedenleri nelerdir?

Erken boşalma nedenleri birçok erkeklerde farklılık gösterebilir fakat genelde birçoğunda aynıdır. Bunun başlıca nedenleri;
Çok geç ilişkiye giren erkelerde bu sorunu genelde yaşayabilir. Çoğu zaman evlendikten sonra ilk deneyimini yaşamakta. Bu aşamadaki heyecan oluşmakta. Çoğu zamanda kadınında bu işten zevk alması gerektiğini bilmez yada bunun bilgisine sahip olmadığı için erken boşalma eğilimi gösterir. Böylece ilk geceden başlayan önemli bir sorunla yüzleşmek durumu da kalır.

Erkeklerin çoğu, cinselliğin sadece kendi aldıkları zevkten oluştuğunu sanmakta. Karşısındaki kadınında zevk alması gerektiğini düşünmez. Bunun günah yada ayıp olduğunu düşünür. Aslında cinsel anlamda birliktelik ne kadar uzun olursa kendisi de o kadar fazla zevk alacak. Karşısındaki kadın da aynı şekilde zevk alacak ve mutlu bir birliktelik olacak.

Yanlış sünnet operasyonları da bunda etkili olabilmekte. Çok gerilen deride hassasiyet artmakta ve erken boşalmaya neden olmaktadır. Bu nedenle işin uzmanı doktorlara sünnet olunmalı.
Düzensiz ve uzun aralıklı seks hayatı erken boşalmada da etkili. Bazen evliliklerde bile 15 günde bazen ayda bir ilişkiler olabiliyor. Bu işin en önemli tedavilerinden biri de düzenli ve sık ilişki.

Geciktirici Spreyler Nasıl Kullanılır

Geciktirici Spreyler Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

Geciktirici spreyler ne zaman ve nasıl kullanılır sorusu en sık karşılaştığımız sorulardan biridir. İlişkiden yarım saat önce kullanılması yeterlidir. Bunların sprey ve krem formunda olanları var. Daha çok sprey formu tercih edilmekte. Kullanım açısından hem daha pratik hem de daha homojen dağıldığı için tercih edilir.

Penisin ön yarı kısmına birkaç fıs sıkılması yeterli. Yani penisin tamamına ve testislere sıkmaya gerek yok. En hassas bölge olan ön kısımlara doğru sıkılması yeterli olur.
Kullandıktan yarım saat sonra penis yıkanabilir. Hatta yıkanmasını tavsiye ediyoruz. Orijinal ürünlerde etki kaybolmaz. Gece boyunca da tekrar sıkmanıza gerek kalmaz. Çünkü etkisi devam eder.

Geciktirici spreylerin sağlığa zararı var mı

Geciktirici spreylerin sağlığa zararı var mı?

Geciktirici spreylerin sağlığa bilinen bir zararı yok. Bunlar lokal anestezik etki yapan ürünlerdir. Haricen kullanılır. Sadece penisi de değil birçok tıbbi müdahalede bu anesstezik sprey ve kremler kullanılır.

Sağlıkla ilgili başka ilaçlarınızı kullanırken de, bu geciktiricilerin sadece sprey veya krem formunu kullanabilirsiniz. Bu anlamda bir zararı yok.

Erken boşalma nedir? Kimler erken boşalma sorunum var diyebilir?

Erken boşalma sorunu; cinsel birleşme sırasında erkeğin çok kısa sürede boşalması demektir. Bu süre bazen 10 saniye bazen de 1 veya 2 dakika olabilir. Bu süreler çok kısadır. Kesinlikle sorun var demektir. Bu sorunun ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bu süreler kadına yeterli olmaz erkeğe de yeterli olmaz. Dört beş dakikadan önceki boşalmalar erken boşalma sayılabilir.

Kimler geciktirici sprey kullanabilir.

Kimler geciktirici sprey kullanabilir? Yaş sınırlaması var mı?

İhtiyaç duyan her yetişkin erkek geciktirici sprey kullanabilir. Ama sprey ve krem formunda olanlar tercih edilmeli. Çünkü bunlar lokal anestezik etki yapan sprey ve kremlerdir. Bu açıdan ihtiyaç duyan yetişkin erkeklerin kullanmasında bir sakınca yoktur.

Erken boşalma sorunu ilişkileri nasıl etkiler?

Erken boşalma sorunu ilişkileri olumsuz etkiler. Bir an önce çözüm bulunması gereken bir sorundur. Çünkü çözüm bulunamadığı taktirde çiftler ilişkiden bir zevk alamaz. Evlilikler veya ilişkiler son bulur. Çoğu zamanda aile içi şiddete varan sonuçlar doğurur. Kadını tatmin edemediğini düşünen erkeklerin bir çoğu şiddete başvurabiliyor. Bu gibi sonuçları yaşamak istemiyorsanız bir an önce çözüm bulmalısınız.

geciktiriciler nerede satılır

Erken boşalmada etkili olan geciktirici spreyler ve geciktirici kremler nerede satılır?

Erken boşalmada etkili olan geciktirici spreyler ve geciktirici kremler seks shop mağazalarından ve güvenilir internet sitelerinden temin edilebilir. Ancak sex shop gibi mağazası olan firmalardan görerek alınması veya böyle satış mağazası olan firmaların İnternet sitesi tercih edilmeli.

Eczanede satılan orijinal geciktiriciler de tercih edilebilir. Ancak Türk erkekleri eczaneden bu ürünleri alırken utanmaktadır. Bu nedenle görerek almak isteyenler erkekler erotik shop mağazalarını tercih etmekte. Çünkü buralarda kadın çalışan olmadığı daha rahat alış veriş yapmakta.

Fiyat olarak çok ucuz olan geciktirici sprey ve geciktirici kremlerden uzak durun. Sahte olarak piyasada satılan ucuz ürünlerle sağlığınızı riske atmayın.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir