Pazar , Nisan 21 2024
Erkeğe oral seks nasıl yapılır?

Erkeğe Oral Seks Nasıl Yapılır?

Erkeğe oral seks nasıl yapılır? Yada Erkekleri mutlu edecek oral seks hareketleri nelerdir?

Erkeğe oral seks nasıl yapılır?

Kadınların seks konusunda merak ettiği konulardan birisi de erkeğe oral seksin nasıl yapıldığıdır. Kabul edelim ki başka birinin cinsel zevk aldığını gözlemlemek inanılmaz derecede haz verir. Partnerler birbirlerine gerçekten uyum sağladıklarında, size oral seks yapılması kadar oral seks yapmakta heyecan verici ve zevkli olabilir.

Bu yazı size zevkli tutkulu oral seks yapmanın ipuçlarını öğretecek:

erkeğe oral seks

Oral seks nedir?

Oral seks, partnerinizin cinsel organlarını veya anüsünü uyarmak için ağzınızı veya dilinizi kullanmaya denir.

Birçok insan seks hayatının bir parçası olarak oral seksten zevk alır, ancak bu çok kişisel bir şeydir ve herkes bunu sevmeyebilir veya yapmayı seçmeyebilir. Farklı insanlar farklı şekillerde oral seks yapmayı veya kendilerine yapılmasını sever.

Birini yalamak, emmek ve uyarmak için çok çeşitli yollar vardır. Partnerinizle bu konuda konuşmanız önemlidir, böylece hem neyi sevdiğinizi hem de neyden kaçınmanız gerektiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Oral seks için en iyi ipuçları

Birini neyin iyi hissettirdiğini bulmak biraz zaman alabilir. Bu durumda yapılacak en iyi şey, partnerinizle iletişim kurmaya devam etmektir. Size neyin iyi hissettirdiğini söylemesini isteyin ve iyi hissettiğiniz anlarını söyleyin.

Biriyle mutlu ve rahatsanız, oral seks fiziksel olarak yakınlaşmanın ve birbirinizi neyin uyardığını öğrenmenin harika bir yolu olabilir. Eğer zevk almadığınızı fark ederseniz, istediğiniz zaman bırakabilirsiniz ve aynı şey partneriniz için de geçerlidir.

Erkeğe Oral Seks Nasıl Yapılır?

Bir erkeğe oral seks nasıl yapılır? İşte ipuçları:

  • Bir erkeğin penisinin oral sekse başlamanız için dik olmasına gerek yoktur, ancak önce onu uyandırmak için elinizi kullanabilirsiniz. Oral seks sırasında penisine dokunup, ağzınıza ne kadar derin gireceğini kontrol edin. Elinizi hareket ettirerek, rahat ettiğiniz kadar penisin ağzınızın içine girmesine izin verin.
  • Bir erkeğin penisi oldukça hassastır, bu nedenle başlangıçta nazik olun ve hızınızı yavaşça artırın. En iyi neyin işe yaradığını görmek için farklı dil, ağız ve baş hareketlerini deneyebilirsiniz, ancak partneriniz tarafından istenmedikçe asla dişlerinizi kullanmayın.
  • Her erkeğin penisi farklıdır. Yeterince zevk verebilmek için yeterince tükürük kullanıp penisin kaygan olmasını sağlamalısınız.
  • Penisinin ucu oral seks sırasında önemli bir rol oynar. Penisin ucu çok hassas bir bölgedir. O noktada dilinizin ucunu kullanın ve yavaşça yalamaya başlayın. İkiniz de onun ne kadar zevk aldığını görünce şaşıracaksınız.
  • Oral seks yaparken aldığınız zevki ona yüz ifadeleriniz ve sesinizle belli edin. Onunla göz kontağı kurun. Bundan zevk aldığını hissetmesi erkekleri büyük haz verir.
  • Bir elinizle penisi tutarken diğer elinizi de kullanın. Erkeğin testislerine, testisin hemen arkasında bulunan ultra hassas bölgeye, poposunun yanaklarına ve kasıklarına dokunun.
  • Bir erkeğe oral seks yaptığınızda istediğiniz zaman bırakabilirsiniz ve ağzınızda boşalmasına izin vermek isteyip istemediğinize karar vermek size kalmıştır. Elbette, eğer prezervatif takıyorsa bu bir sorun olmayabilir ve bu, ikinizin de cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlara karşı korunacağı anlamına gelir.

Oral seks yapmalı mıyım?

Oral seks yapmalı mıyım?

Oral seks yapıp yapmamaya karar vermek çok kişisel bir seçimdir. Oral seks yapmaya hazır olup olmadığınızı yalnızca siz ve eşiniz bilebilir. Doğru hissedip hissetmediğini ve karardan ikinizin de rahat olup olmadığını düşünün.

Oral sekse başlamadan önce partnerinizle koruma hakkında konuşmak işleri kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Bu konu hakkında konuşmayı çok garip bulursan, henüz oral seks yapmaya hazır olmayabilirsin.

Sırf kendinizi zorda hissettiğiniz için asla oral seks yapmamalı veya yapılmasına izin vermemelisiniz. “Bu gerçek seks yaptığımız anlamına gelmez – yine de bakire olacaksın” veya “seks istemiyorsan en azından üstüme gel” gibi isteklerle herhangi bir seks eylemine mecbur hissetmeyin. Biriniz karardan rahatsız olursa bu durum tüm deneyimi mahvedebilir. Oral seks ikiniz için de eğlenceli olmalı.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir