Perşembe , Haziran 13 2024
Kadına oral seks nasıl yapılır

Kadına oral seks nasıl yapılır?

Oral Seksin Püf  Noktaları

Kadına oral seks nasıl yapılır? Oral seks, partnerinizin cinsel organlarından zevk alması ve uyarılması amacıyla için ağzınızı veya dilinizi kullanmaktır. Pek çok erkek penisinin partnerleri tarafından yalanıp emilmesinden zevk alırken birçok kadın da klitorisinin yalanıp emilmesinden keyif alır.

Tarihinin insanlık tarihi kadar eski olduğu düşünülen oral seks aslında bir sanat olarak nitelendirilir. Oral seks yatak odalarını daha tutkulu ve heyecanlı hale getirmenin en harika yollarından biridir. Ancak oral seksi nasıl yapacağınızı bilmiyor ya da oral seksten alınacak zevki doruklara çıkarmak istiyorsanız işte yapmanız gerekenler:

Kadına oral seks nasıl yapılır

Kadına Oral Seks Nasıl Yapılır?

Bir kadına oral seks yapmaya başlamadan önce vücudunu ve vajinasının çevresindeki alanı öpüp ona dokunun, nazikçe okşayın. Bu onu rahatlatacak, uyaracak ve daha fazla zevk almasını sağlayacaktır.

Yumuşak olun

Yumuşak bir şekilde başlayın, vajinayı öpün. En alttan başlayarak yukarı doğru vajinayı yalayın. Kayganlaşması için tükürüğünüzü kullanın. Islaklık onun daha çok zevk almasını sağlayacaktır. Ardından dilinizle dairesel hareketler yaparak yalayın ve dil hareketlerinizi hızlandırın. Dilinizi farklı şekillerde hareket ettirebilir ve farklı ritimler deneyebilirsiniz.

Klitorise odaklanın

Klitorise odaklanın

Kadın bedenindeki tüm genital bölge hassastır ancak çoğu kadın için klitoris en hassas bölümdür. Klitoriste 8 binden fazla sinir bulunur. Klitorise kadın bedeninde zevkin kaynağı diyebiliriz.

Önce vajinanın dış dudaklarını yavaşça ayırın ve vajinal açıklığı ve hemen üzerindeki klitorisi arayın. Çoğu kadında klitoris son derece hassastır ve ucunun doğrudan uyarılması ağrılı veya rahatsız edici olabilir. Bu yüzden dilinizi yanlara ve ucun hemen üzerinde geriye ve öne doğru hareket ettirmek partnerinize müthiş bir haz verecektir.

G noktası

G noktasını kullanın

Sadece klitoris değil G noktası da kadın bedeninin en hassas yerlerinden biridir. Yeterince yaladığınız, okşadığınız vajinaya orta parmağınızı nazikçe sokun. Parmağınızı içeri soktuktan sonra içeride biraz keşfe çıkın. Vajina duvarları pürüzsüz kaygan bir yapıdadır. Daha sonra dairesel hareketlerle elinizi hareket ettirirken vajinanın ön duvarında karın bölgesine bakan kısımda pürüzlü bir alan hissedeceksiniz. G noktası burasıdır. Makul bir süre okşamaya devam edin. Tüm bunları yaparken partnerinizin bedeninden ipuçları alarak en çok neyden zevk aldığını anlayabilirsiniz.

Sizi yönlendirmesine izin verin

Partnerinize tam olarak neyi sevdiğini sorun. “Daha sert”, “daha yavaş”, “daha hızlı” gibi yönlendirmelerine uyun. Aynı hareketi çok uzun süre tekrarlamayın, cinsel organlar buna duyarsız hale gelebilir ve hatta uyuşabilir, bu yüzden hareketlerinizin hızını, stilini ve bölgesini değiştirin.

PC Kasına dokunun

Vajinanın ucu ile anüs arasındaki alan olan ve PC kası denilen bu kas hem erkeklerde hem de kadınlarda bulunur ve erojen bölgelerden biridir. Erkek ve kadınlarda orgazmı sağlayan bu kasın kasılması ve gevşemesidir. Kası okşayın ve bu bölgeye hafifçe bastırın.

anal seks

Daha İleri Gitmek?

Bazı kadınlar anal bölgelerinin de uyarılmasından hoşlanabilir. Oral seks esnasında dilerseniz parmaklarınızla bu bölgeye yaklaşabilir, partnerinizin tepkilerini ölçerek hareketlerinizi yönlendirebilirsiniz. Onun tepkisine göre bu bölgede aşk oyunlarına devam edebilirsiniz.

Partnerinizin beden dili devam etmenizi söylüyorsa dilinizle anüse baskı yapın, deliğin girişini yalayın. Orada farklı bir zevk hissedilir. Anüs girişinde bol miktarda sinir ucu bulunur ve burası fiziksel temasa son derece duyarlıdır. Bu girişi dilinizle yalayın, dilinizi sokmaya çalışın.

Eğer Anal seks yapacaksanız farklı anal seks oyuncaklarıda deneyebilirsiniz. bu ürünler hakkında detaylı bilgi için ” https://www.rengired.com/anal-seks-oyuncaklari-hakkinda ” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Parmağınızı ıslatarak anüse bir miktar sokun ve ön duvarı parmağınızla gıdıklayın. Bu bölgede çok yüksek bakteri riski vardır. Bu sebeple anüse koyduğunuz parmağınızı yeterince temizlemeden vajina ve ağız başta olmak üzere başka bir yere dokunmayın.

Temizlik ilk şart

Tüm bunları yaparken vücudun ve genital bölgenin temiz olması gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Temizliğe dikkat edilmez ise; uçuk, siğil, bel soğukluğu, Hepatit A, Hepatit B, Hepatit C, HIV, frengi, kasık biti ve klamidya gibi cinsel yolla bulaşan hastalıkların meydana gelmesi riski ortaya çıkabilir.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir