Pazar , Nisan 21 2024

Mastürbatör Nedir? Ne İşe Yarar?

Mastürbatör Nedir?

Mastürbatör yapay olarak yapılmış kadın vajinası veya erkek penisidir. Yumuşak malzemeden yapılan bu ürünler genellikle aslına çok benzerler. Bu nedenle tüm dünyada kullanımı oldukça fazladır. Vajina suyunun benzeri olan kayganlaştırıcı jel ile kullanılmalı. Bu sayede erkeğin simülasyonu tamamlanmış olur.

Erkekler mastürbatörü tercih etmelerinin en büyük nedeni çok gerçekçi hisler yaşatmasından kaynaklanıyor. Normalde elle mastürbasyon yapmaktansa bu yapay vajina şeklinde yapılan ürünler daha çok kullanılıyor. Erkekler zaman içinde gerçek kadınla ilişki kurmayı unutmaz. Hemde sık yapılan bu pratik ile rahatlamış olur. Zihinsel açıdan da bunların kullanılması çok fayda sağlar. Zaman içinde oluşabilecek olumsuzlukları yok eder.

Kadın yajinasının mastürbatörleri çok yumuşak bir malzeme olan silikon karışımı şeklinde üretilir. Bazen bire bir kalıplar alınarak yapılır. içi de yivli bir yapıya sahip. İçindeki bu kıvrımlar sayesinde erkeğin tıpkı bir kadın vajinasına gibi zevk almasını sağlar.

Mastürbatör Zararlı mı?

Bir çok ürolog doktor ihtiyaç durumunda yapay vajina kullanımına destek vermekte ve tavsiye etmektedir. Mastürbatörler sağlık açısından çok faydalı bir ürünlerdir. Bizim ülkemiz gibi cinselliğin ayıp ve kısıtlı yaşandığı ülkelerde mastürbatörlerin sıklıkla kullanımı gerekmektedir. Hatta evleninceye kadar hiç cinsel ilişki yaşamamış olan erkekler ilk gecelerinde çok sıkıntı ve zamanla atlatamayacakları sorunlar yaşarlar. Bu nedenle öncesinde mastürbator kullanımı bu aşamada çok önemlidir. Zihinsel ve bedensel antreman açısından çok fayda sağlar.

Nereden Alabilirsiniz

Tıpkı kadınınki gibi yumuşak bir yapıya sahip olan bu yapay vajinalar diğer adıyla mastürbatörleri seks shop mağazalarından alabilirsiniz. Ancak bunlar da fiyatlarına göre kalite ve boyut olarak farklılık gösterir. Kullanıcıların alırken buna dikkat etmeleri gerekir.

mastürbatör
Mastürbatör

Kadınlar İçin Mastürbatörler

Diğer taraftan kadınlar için olan mastürbatörler var. Bunlar da erkek penis şeklinde olan yapay penis modelleridir. Sektörel adı dildo olarak bilinen bu yapay penislerin de kullanımı çok fazladır. Erkeğin olduğu kadar kadınında cinsel anlamda tatmine ihtiyacı var. Bu durumda kadınlar da yapay penisleri kullanır.

Birebir erkek penisi gibi yapılan bu penisler sayesinde kadın da kendi dünyasında tatmin noktasına ulaşır. Değişik boy ve ebatta olan penisleri yani diğer adıyla dildoları tercih edebilir. Bu aşamada kendi yapısı ve arzuları devreye girer ve uygun olan bir dildo tercih edilir.

Kadın içinde mastürbasyon yapmak için en iyisi bu ürünlerin kullanılmasıdır. Bazen uygun zaman ve uygun insan olmadığında kadının da cinsel anlamda boşalması gerekir. Bu durumda bu aletleri kullanması gerekir. Zihinsel be bedensel sağlığı açısından bu çok önemlidir.

Her iki durumda da mastürbatör kullanımı sırasında su bazlı kayganlaştırıcı jel kullanılmalı. Kayganlaştırıcı jelleri bu oyuncakların dışında gerçek ilişkide bile kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu sayede daha fazla zevk ve kolay ilişki sağlanır.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir