Pazar , Nisan 21 2024
penis halkası nedir

Penis Halkası Nedir? Nasıl kullanılır?

Penis Halkası Nedir?

Penis halkası nedir? erkekler tarafından özelikle erken boşalma problemini engellemek için kullanılan bir seks ürünüdür. Ayrıca penisin daha dik durması içinde kullanılmaktadır. Fakat bir çok farklı modelleri olan bu halkalar penis yüzüğü olarak ta bilinmektedir.

Penis halkası he ne kadar daha sağlıklı bir cinsel yaşam ve uzun bir ereksiyon sağlaması için kullanılsa da, Bazı kadınların orgazm olmaları için erkekler tarından tercih edilmektedir. Yani kısacası her iki taraf içinde çok etkili bir üründür.

Penis Halkası Çeşitleri

Penis halkaları titreşimli ve titreşimsiz olarak ikiye ayrılır. Bunlarda kendi aralarında bir çok farklı modele ayrılmaktadırlar.

titreşimli penis halkası

Titreşimli Penis Halkaları

En çok tercih edilen penis halkasıdır. Titreşimli olmasından dolayı karşı tarafında daha fazla seksten haz almasını sağlamaktadır. Silikondan yapılmış bu penis uzun ereksiyon sağlanması için erkekler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Kiltrois uyarıcılı penis halkası

penis halkası nedir

Bu penis halkası modeli diğer halkalardan farklı olarak cinsel birleşmede kadınların g noktası dediğimiz bölgelerini uyararak kadınların daha erken orgazm olmalarına yardımcı olmaktadır. Öte yandan erkeğinde daha geç boşalmasına yardımcı olabilmektedir.

Bir çok farklı modelleri olsa da yapı olarak hepsi aynı işi görmektedirler. Titreşimli oldukları için  kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

kayış penis halkası

Kayış Şeklinde Penis halkası

Bu penis halkası genellikle fantezi oyunları için tercih edilmektedir. Ayarlanabilir kayış sistemi sayesinde penisin daha dik ve gösterişli olmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu halkalar ereksyona yardımcı olabilir.

Ayarlanabilir Silikon Penis Halkası

Bu penis halkası ise ayarlanabilir özeliği sayesinde penisi sıkarak daha geç ereksyon olmanıza yardımcı olacak bir halka modelidir. Silikondan yapıldıkları için penise her hangi bir zarar vermez.

Çift Motorlu Penis Halkası

çift motorlu penis halkası

Çiftler arsındaki cinsel ilişkiyi daha fazla renklendirmek için kullanılan bir penis halkası modelidir. 2 adet titreşim motoru sayesinde her iki tarafı da oldukça zevk vermektedir. Ayrıca kadınların daha fazla orgazm olmasına yardımcı olabilir. Erkeklerinde daha uzun seks yapmalarına yardımcı olabilir.

metal penis halkası

Metal Penis Halkaları

Kullanım amacı her ne kadar diğer penis halkaları ile aynı olsa da daha çok fetiş oyunlarında kullanılmaktadır. Penisi daha gösterişli ve dik göstermektedir. Bir çok farklı modelleri bulunmaktadır.

Genelikle paslanmaz çelikten üretildikleri için sağlığınıza her hangi bir zararı yoktur.

penis halkası hakkında

Penis Halkası Nasıl Kullanılır?

Penis halkalarının kullanımı oldukça basittir. Yumuşak silikondan üretilen bu halkaları penisin en dip noktasına yerleştirmek sureti ile kullanabilirsiniz. Titreşimli olan modellerinin hem üst kısmında titreşim düğmeleri bulunmaktadır. Esnek oldukları için her penis boyutuna uyumludurlar.

Eğer penis halkasını banyoda kullanacaksanız suya dayanıklı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.

Penis Halkası Temizliği

Diğer seks oyuncaklarında olduğu gibi penis halkalarında da temizliğin oldukça önemli olduğunu belirtmek gerekir. Kullanmadan önce ve sonra ılık su ve sıvı sabunla yıkayabilirsiniz. Yada her hangi bir antibakteriyel mendil kullanılabilir.

Özelikle titreşimli penis halkaları kadınların klitoris bölgelerini uyardıklarından dolayı kesinlikle iyi temizlenmeleri gerekir. Aksi durumda her hangi bir enfeksiyon ile karşı karşı karşıya kalabilirsiniz.

Penis Halkaları Sağlığa Zararlı mı?

penis halkası kullanmak zararlı mıdır

Kullanacağınız penis halkası kaliteli ve esnek silikondan üretildiği için sağlığınıza her hangi bir zararı yoktur. Fakat burada dikkat edilmesi geren önemli nokta ise ftalat ve lateks İçermeyen penis halkalarını tercih etmelisiniz.

PVC, Termoplastik Elastomer malzemesinden üretilmiş penis halkalarını tercih edebilirsiniz. Sağlıklı ve kaliteli penis halkalarını ” https://www.rengiredshop.com/13-penis-halkalari ”  sitesinde satın alabilirsiniz.

Penis Halkası Nasıl Çalışır?

Titreşimli dediğimiz penis halkalarının çalışma prensibi oldukça basittir. Halka içindeki minik bir motorun 2 adet ufak pil ile çalışmaktadır. Motorun uyguladığı titreşimler penisin daha sert olması için penise giden kan akışını yavaşlatarak erken boşalmaya yardımcı olmaktadır.

Penis halkaları nerede satılır?

Penis halkaları genellikle erotik ürün satan mağazalarda bulunur. Ayrıca bir çok kişisel bakım ürün satan marketlerde de bulabilirsiniz. Fakat hem çeşit hemde kaliteli penis halkaları özelikle güvenilir sex shop site ve mağazalarında bulunur.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yorum

  1. Ben yıllardır penis halkası kullanıyorum. Ama bana göre en iyisi pilleri değişebilen modelleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir