Perşembe , Haziran 13 2024
serleşme
serleşme

Sertleşme Sorunu Nasıl Çözülür?

Sertleşme Sorunu nasıl çözülür?

Ereksiyon problemlerini düzeltmenin yolları.

Ereksiyon sorunlarınızla başa çıkmak için şunlar arasından seçim yapabilirsiniz:

  • İlaç veya cihazlar (implantlar. penis pompası veya penis halkası)
  • Egzersiz ve yaşam tarzı değişiklikleri.
  • Terapi veya danışmanlık.

Sorunun beyninizden ya da vücudunuzdan gelip gelmediğini ve  sizin için uygun olan doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Sertleşme Sorunu kalıcı olarak düzeltilebilir mi?

Bazı insanlar için sertleşme sorunu semptomlarının kalıcı olarak bitmesi mümkündür, ancak bu sebeplerin ne olduğuna bağlıdır. Ereksiyon sorunlarınızı kalıcı olarak çözemiyor olsanız bile, düzenli olarak kullanabileceğiniz bir çözüm bulabilirsiniz.

Sertleşme Sorununa uzun vadeli çözümler şunlardır:

Egzersiz ya da yaşam tarzı değişiklikleri

Eğer sertleşme sorunu için düzenli egzersizler yapıyorsanız ya da daha sağlıklı yaşam tarzı tercihlerini takip ediyorsanız, o zaman ereksiyon sorunlarınız geri gelmeyebilir. Ayrıca Bunun üzerine, diğer bazı genel sağlık faydalarını görebilirsiniz.

Danışmanlık ya da seks terapisi

Daha genç yaşlarda sertleşme sorunu yaşıyorsanız daha bu çözüm daha geçerlidir. Bir danışman ya da terapistle konuşmak, muhtemelen sertleşme sorununun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Sertleşme sorunu
Ereksiyon nedir

Mevcut ilacınızı kontrol ettirin

Eğer ilacı zaten alıyorsanız, ereksiyon problemleriniz bir yan etki olabilir. Ayrıca doktorunuzun sorunların sebebi olup olmadığını kontrol eder ve eğer etkisi varsa ilaçları değiştirebilir ve sonra ereksiyon bozukluğunuzun tamamen ortadan kalktığını veya en azından iyileştiğini görebilirsiniz. Ayrıca ereksiyon problemlerine neden olabilecek ilaçlar şunlardır:

  1. Tansiyon ilaçları.
  2. Antidepresanlar.
  3. Steroidler.
  4. Antihistaminikler.

Sertleşme sorununuzu çözmek için sertleşme  ilaçları veya implantlar, penis pompaları veya penis halkaları gibi başka bir seçeneğe de başvurabilirsiniz.

Penis pompaları  Bunlar, batarya veya elle çalıştırılabilen bir pompaya bağlı küçük plastik tüplerdir. Penisinizi pompaya sokarak ve daha sonra bir penise kan almak için pompa hareketini kullanarak kullanılırlar.

Penis halkaları (penis yüzüğü) – bunlar kendi başlarına veya bir penis pompası kullandıktan sonra kullanılabilir. Penis ve testislerin tabanına otururlar ve penisten çıkan kanın bir kısmını tıkarlar. Çünkü kan her zaman penisin içine girip çıkar. Halka ile penisten çıkan kanı yavaşlatarak, orada daha fazla kalmasını sağlar ve ereksiyonunuzu iyileştirmeye yardımcı olursunuz.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir