Pazartesi , Mayıs 27 2024

Strapon Nedir? Strapon Ne İşe Yarar?

Strapon nedir?  Kısacası bele takılan kemerli penis modelleridir. Ayrıca strapon belden bağlamalı penis yada takma penis olarak ta halk arasında bilinmektedir. Bir çok farklı modelli bulunmaktadır. Hem erkekler hemde kadınlar tarafından kullanılabilir.

Strapon Kullanım Amaçları Nelerdir?

İçi boş Straponlar, Özelikle ereksiyon problemi yaşayan yaşayan erkekler tarafından kullanılsa da şeker hastası, yada penis boyu kısa olan erkekler tarafından da tercih edilmektedir. İçi boş olduğu için penis içine girmektedir. Ayrıca erken boşalma problemi olan erkeklerde kullanabilir.

Ayrıca bir çok erkek karşı tarafı daha fazla tatmin etmek için içi boş belden bağlamalı tercih edebilir. Bu  genelikle çok işe yarayan bir yöntemdir. İçi boş belden bağlamalı penis modelleri için ” http://www.helalsexshop.com/23-belden-baglamalilar ” sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İçi dolu Straponlar, Bu modeller en çok tercih edilen modellerdir. Hem Erkek hemde kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. İçi dolu belden bağlamlı penisler içi boşlara göre daha yumuşak bir dokuya sahiptirler.

Kadın kadına yani lezbiyenler tarından çok tercih edilen bir model olsa da, gaylar ve transeksüel tarafından da kullanılmaktadır.

Strapon nedir

Strap-on Çeşitleri Nelerdir?

Farklı kullanım amaçları için bir çok strapon çeşidi bulunmaktadır. En çok tercih edilenleri belden bağlamı kemer şeklinde olanları, külot yani g-string şeklinde giyilebilen modelleri bulunmaktadır.

Bir çok farklı boy ve kalınlıkta olan bu strapon çeşitleri titreşimli yada titreşimsiz modelleri vardır. En çok tercih edilen modelleri yumuşak dokulu ve Alerjen içermeyen modeller daha çok tercih edilmektedir.

tavsiyemiz sağlığınız için Ftalat ve Lateks İçermeyen belden bağlamalıları tercih edebilirsiniz.

Strapon Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

  1. Öncelikle alacağınız straponu güvenilir bir seks shoptan almanızı önerebiliriz. Ülkemizde özelikle bu sektörde bir çok olumsuzluk yaşanmaktadır.. Bu nedenle mümkünse satış mağazası olan firmaları tercih edebilirsiniz.
  2. İlk defa bir strapon almayı düşünüyorsanız kesinlikle boyunu ve kalınlığını iyi seçmelisiniz. Bu tür ürünlerde iade söz konusu olmadığı için aldığınız ürünü hiç kullanmadan çöpe atmak istemezsiniz. bu nedenle doğru seçimi yapın.
  3. Ftalat ve Lateks içermeyen modelleri seçin bu sağlığınız için oldukça önemli bir nokta. Genellikle ucuz olarak satılan strapon kalitesiz silikondan üretilmektedirler. Bu nedenle bu ürünlerde Ftalat ve Lateks bulunmaktadır.
  4. Çok gerçekçi bir deneyim istiyorsanız kesinlikle yumuşak dokulu bir belden bağlamlı penis seçmelisiniz. Bu strap-on modelleri Sıvı Silikondan yapıldığı için oldukça gerçekçidirler.

Strapon

Strapon Seks Hayatınızdaki Önemi

Yukarıda strapon hakkında merak edilenleri siz değerli okurlarımız için kısaca anlatmaya çalıştık. Strapon özelikle fantezilerimizi en iyi şekilde renklendirebileceğimiz seks oyuncaklarıdır. Tıpkı vibratör, Anal Açıcı, Dildo, kırbaç gibi.

Partneriyle birlikte cinsel fantezi oyunları oynayan kişilerde en çok bu tür seks oyuncaklarını tercih etmektedirler. Bununla birlikte Kölelik rollerinde yada köle sahibe fantezileri içinde strap-on kullanılmaktadır.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir