Pazartesi , Mayıs 27 2024

En Çok Satılan Seks Oyuncakları

En çok satılan seks oyuncakları her yıl değişkenlik gösterse’de genelikle belli başlı seks oyuncakları çok daha fazla satılmaktadır. Çok az olsa da sosyal inançlar ve yargılardan dolayı bu ürünler değişebilir. Örnek vermek gerekirse Doğu Anadolu bölgesinde yaşayan insanların tercihleri Marmara bölgesinde yaşayan insanların tercihinden farklı olabilir. Yada Almanya’da yaşaya biri ile Türkiye’de yaşayan birisinin ürün tercihi de çok farklı olabilir. Sonuç olarak her kesim bu seks oyuncaklarını tercih edebiliyor. sadece tercihler değişebilir.

kadınlar için seks oyuncakları

Kadınların En Çok Tercih Ettiği Seks Oyuncakları

Kadınların en  çok tercih ettiği seks oyuncakları kadına göre değişebilir. Fakat Özelikle başta Almanya, Hollanda, İtalya, Fransa ve özelikle Türkiye’de kadınlar tercih ettiği seks oyuncakları şunlardır;

 1. G-Spot Vibratörler. Bu vibratör vajinanın G noktasına masaj yapmak için üretilmiştir. Bundan dolayı G-Spot yada Orgazm vibratörü olarak ta bilinir.
 2. Rabbit vibratörler yada diğer bir adıyla tavşan vibratör, titreşimli bir seks oyuncağıdır. Genellikle klitoral bir stimülatör ile vajinal stimülasyon için fallik şaft şeklinde yapılır.
 3. Dildolar. Halk arasında Realistik penis yada yapay penis olarak bilinmektedir. Özelikle Türkiye’de kadınların en çok kullandığı seks oyuncakların başında gelmektedir.
 4. Giyilebilir Vibratörler. İç çamaşırı altına giyilebilen bu vibratörler uzaktan kumanda yada akılı telefonlara yüklenen bir uygulama  ile çalışmaktadır.
 5. Kegel Egzersiz ürünleri. Pelvik kasların güçlenmesine yardımcı olması için kullanılmaktadır.
 6. Anal Açıcılar. Yada Anal Plug, Anal Tıkaç olarak ta bilinmektedir. Özelikle anal seks yapmak yada anal bölgeyi anal sekse alıştırmak için tercih edilen bir seks oyuncağıdır.
 7. Orgazm Kremleri. orgazm sorunu yaşayan yada daha şiddetli orgazm olmak isteyen bayanların tercih etmiş olduğu bir üründür.
 8. Şişme erkek mankenler. Özelikle fantezi için kadınları tek başına yada partneri ile beraber kullandıkları bir oyuncaktır.

Kadınların en çok tercih ettiği seks oyuncaklarını aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek görebilirsiniz. Yada satın alabilirsiniz.

http://www.turuncusexshop.com/12-vibratoerler

Yukarıda saydığımız ürünler dışında bayanlar tarafından pek çok daha fazla ürün tercih edilmektedir.

Not: Bir çok sex shop sitesinde ” Vajina Daraltıcı” yada ” Göğüs Büyütücü” gibi satılan ürünlerin hiç bir gerçekliliği yoktur. İddaa edildiği gibi olmayan bu ürünleri tercih etmemenizi tavsiye edebiliriz.

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Seks Oyuncakları

Erkeklerin En Çok Tercih Ettiği Seks Oyuncakları

Erkekler kadınlara nazaran çok daha az bir oyuncak yelpazesine sahiptirler. Her ne kadar kadınlar kadar çok tercihleri olmasa’da onlar içinde bir çok seks oyuncağı bulunmaktadır.

 1. Mastürbatörler  yada diğer bir adı Yapay Vajina, kadın cinsel organlarını taklit etmek için tasarlanmış bir sex oyuncağıdır. Genellikle yumuşak silikon bir malzemeden yapılır. Mastürbatör modellerini görmek için ” http://www.turuncusexshop.com/25-mastuerbatoerler ” bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.
 2. Şişme Mankenler. Yada Şişme kadın veya Şişme bebek gibi bir çok ismi vardır. Genellikle realistik dediğimiz modelleri en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Ortalama fiyatları 500 TL ile 2500 TL arasında bulunmaktadır. Fakat gerçek bir kadın görünümünde olan modeller Türkiye’de bir kaç erotik shop mağazasında satılmaktadır. Bu modeller yaklaşık yaklaşık 2000 $ Civarındadır.
 3. Penis Pompaları. Diğer bir adı ise ”Penis Vakum Pompasıdır” Ülkemizde erkeklerin bir çoğu bu pompaları kullanmaktadır. Bir çok farklı modeli bulunmaktadır. Daha fazla bilgi ve Vakum pompa modelleri için http://www.turuncusexshop.com/27-penis-pompalari sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 4. Geciktirici Spreyler ve Kremler. Türkiye’de erkeklerin en çok kullandığı ürünlerin başında gelmektedir. Bir çok marka ve çeşidi bulunmaktadır. En çok bilinen marklar ise Viga 50000 ve Delay 48000’dir
 5. Penis Halkaları. veya Ereksiyon halkası, penisinin etrafına, genellikle tabana takılan bir halkadır. Ülkemizde son yıllarda çok tercih edilmektedir. Bir farklı model ve markları bulunmaktadır.
 6. Uzatmalı Penis kılıfları. Penisin boyunu ve  çapını kalınlaştırmak için kullanılsa da, erken boşalmayı engellemek içinde kullanılabilir. Penis kılıfı çeşitleri ve satış sitesi için http://www.turuncusexshop.com/36-penis-kiliflari sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan araştırmalara göre 2022 yılında seks shop mağazalarında kadınlar en çok G-Spot Vibratörler, Realistik Dildo, Şişme erkek gibi ürünleri çok daha fazla tercih etmişlerdir. Erkekler ise Mastürbatör, Penis pompası ve Şişme manken gibi ürünleri tercih etmiştir. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi Covid 19 virüs salgının etkili olmasıdır.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

Taksim Sex Shop

Taksim Sex Shop Satış Mağazası

Taksim sex shop satış mağazamızda aradığınız tüm sex oyuncaklarını bulabilirsiniz. Özelikle Almanya, Hollanda, Fransa ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir