Pazartesi , Mayıs 27 2024
Kadınlar İçin En İyi Seks Oyuncakları

Kadınlar İçin En İyi Seks Oyuncakları

Kadınlar için en iyi seks oyuncakları her zaman özelikle bir çok  erkekğin merak ettiği bir konudur. Her ne kadar tartışmalı bir konu olsada genelikle kadınların en çok tercih ettiği seks oyuncakları Türkiye’deki erotik ürün satan mağazalardan edindiğimiz bilgilere göre çok fazla değildir. Bunun bir çok nedeni olabilir. Fakat ülkemizdeki ekonomik şartları göz öününde tutarsak bu nedenlerin en başında insanların alım gücü gelmektedir.

Kadınlar İçin En İyi Seks Oyuncakları

Realistik Penisler; Bu seks oyuncağı ülkemizde kadınların en çok kullandığı seks oyuncaklarından bir tanesidir. Diğer bir adı Yapay Penis olan bu oyuncaklar ger penis görünümünde ve oldukça gerçekçi bir yapıya sahiptirler. Bir çok farklı model ve markası bulunmaktadır.

Özelikle titreşimli modelleri kadınlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Farklı boy ve kalınlıkta olanlarıda bulunmaktadır. Türkiye’deki seks shoplarda en çok 16 cm ile 22 cm olanları daha çok tercih edilmektedir.

Bu oyuncaklar hakkında daha fazla bilgi için yada satın almak için ” https://www.rengiredshop.com/4-realistik-penisler ” sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Seks Oyuncakları
kadınlar için seks oyuncakları.

Klitoral Vibratörler; Özelikle orgazm sorunları yaşayan kadınların yada daha fazla orgazm olmak isteyenler tarafından çok tercih edilen bir seks oyuncağıdır. Çalışma prensibi oldukça basit olan bu oyuncak, bir kadının klitorisini dışarıdan titreşimler sayesinde uyarmak şartı ile kadının zevk almasını sağlamaktadır. Farklı model ve markları bulunmaktadır. Pille çalışanları yada Şarjlı olan olan çeşitleri bulunmaktadır.

Vibratörler; Bu seks oyuncağı ise, vücutta vibrasyon etkisi ile hasas bölgedeki sinirleri etkiliyerek rahatlama ve memnuniyet duygusu sağlayan bir oyuncaktır. Bir çok değişik modelleri bulunmaktadır.

Kadınların en çok tercih ettiği vibratör modelleri; Giyilebilir Vibratörler, Tavşan & Kelebek Vibratörler, G-Spot Vibratörler, Telefon Uyumlu Vibratörler, İleri Geri Hareketli Vibratörler,
Uzaktan Kumandalı Vibratörler, Klitoral Emiş Vibratörleri, Masaj & Wand Vibratörler, Parmak & Dil Vibratörler, Döner Başlı Vibratörler gibi bir çok model bulunmaktadır.

Orgazm Topları; Vajinal yada Anal olarakta kullanılan bu toplar çeşitleri boyutlarda olan modelleri bulunmaktadır. ikili yada dörtlü şeklinde olabilirler. Ayrıca bu topların Titreşimli yada titreşimsiz olan modelleri de  mevcuttur. Ayrıca bu toplar Kegel Egzersizleri içinde kullanılabilir.

Kadınlar İçin En İyi Seks Oyuncakları

Anal Pluglar; Diğer bir adı Anal Açıcı olan bu oyuncaklar özelikle Anal seks yapmak isteyen çiftler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Anal bölgeyi genişletmek yada kadını anal ilişkiye hazırlamak içinde kullanılabilir. Bir çok farklı boy ve kalınlıkta anal plug olsada, Kadınların büyük bir çoğunluğu orta boy dediğimiz ortalama 10 ile 12 cm olan anal plugları daha çok kullanılmaktadır. Anal pluglar hakkında daha fazla bilgi için ” https://www.rengiredshop.com/18-anal-pluglar ” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Orgazm Külotları

Kadınlar tarafından Uzaktan kumandalı orgazm külotları oldukça popüler bir seks oyuncağıdır. Bu oyuncak kumandası ile istenilen zamanda cinsel tatmin duygusu yaşatır. Farklı titreşim hızlarında çalıştığı için farklı deneyimler yaşamanızada yardımcı olmaktadır. Vaginal bölgesine monte edilmiş mini vibratör sayesinde orgazm yaşamanızı sağlar

Fetiş Ürünler; Özelikle seks hayatına farklı renkler katmak isteyenlerin tercih ettiği bu ürünler arasında; Kırbaç, Kelepçe, Ağız topu, Pozisyon Setleri, Bondage İp Ve Banda, Boyun Tasmaları bibi bir çok oyuncak bulunmaktadır. Halk arasında en çok kıtbaç ve kepeçe çok fazla tercih edilmektedir.

Kadınların Tercih Ettiği Diğer Seks Oyuncakları

Yukarıda kadınların en çok tercih ettiği seks oyuncaklarını sırası ile açıklamaya çalıştık. Fakat bunların dışında kadınların tercih ettiği bir çok seks oyuncağı daha bulunmaktadır. Bu oyuncaklar arasında; Şişme erkekler, Belden bağlamalılar gibi bir çok ürün bulunmaktadır.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir