Pazar , Nisan 21 2024
Kadınlar İçin Mastürbasyon Teknikleri

Kadınlar İçin Mastürbasyon Teknikleri

Kadınlar için mastürbasyon teknikleri. Bekarsanız ve ufukta  gözle görülen bir ilişkiniz bulunmuyorsa , harika bir cinsel yaşama sahip olmayacağınız anlamına gelmez. Sadece kendiniz için yeni ve baştan çıkarıcı hareketleri denemek için yeni bir mastürbasyon tekniğine ihtiyacınız olabilir.

Mastürbasyon oldukça basit görünebilir. Birçok insan kendisi için beklentilerini karşılayan basit bir teknik bulur. Ancak yeni bir şey denemek, daha sonraki bir partnerinizle muhteşem bir seks yapmak için size daha fazlasını verebilir.

Zevkin kıyısında bekleyin

Daha  yoğun orgazmlar için mastürbasyon seanslarınızı yavaşlatın. Kendinizi orgazma yakınlaştığınızı hissettiğinizde durun, biraz sakinleştiğinde tekrar toparlanın. Dayanabildiğiniz sürece bunu yapmaya devam edin ve sonuçlar patlayıcı olmalıdır.

Masturbasyon Teknikleri

Mastürbasyon Eller Yok

Elleriniz veya seks oyuncağınız mastürbasyon yapmak için en bariz araçlar olsa da, başka bir şey kullanmak gerçekten eğlenceli olabilir. Bazı kadınların bunun için duş başlıkları, musluklar, yastıklar ve TV kumandası kullandığı bilinmektedir.

İki El Aynı Anda

Tek elle tekniğinizi değiştirmenin bir başka yolu da ikinci elinizi kullanmaktır. Ellerinizle kendinizi okşayarak Klitoris uyarılmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca  uzmanlar göğüsleriniz, iç bacaklarınız veya diğer hassas yerleriniz için mini vibratör kullanmayı önerir.

seks oyuncağı kullanın

Mastürbasyon İçin Seks oyuncağı

Seks oyuncakları her zamanki rutininizi renklendirmenin, bedeninizi yeni hislerle tanıştırmanın ve mastürbasyonun lüks bir deneyim gibi hissetmenize yardımcı olmanın harika bir yoludur.

Yeni bir pozisyon

Seks pozisyonları sadece çiftler için değildir. Farklı pozisyonları kendi başınıza da deneyebilirsiniz. İkili bir stimülatörle çapraz bacaklı oturmayı ve basıncı arttırmak için öne doğru eğilebilirsiniz. Ya da yere uzanın, bacaklarınızı duvara uzatın duvara karşı duran vibratör ile G noktası bölgenize baskı yapın. Daha da yoğun hale getirmek için dizlerinizi veya bileklerinizi çaprazlayın.

anal oyun

Anal oyun

Uzmanlar pek çok kadının anal seksi ihmal ettiğini ancak bunun kayı olduğunu  çünkü bu bölgenin çok büyük bir zevk kaynağı olduğunu söylüyor.

Anal vibratörler ve anal tıkaç bunun  için icat edilmiştir. Ama eğer bir nesneyi oraya sokma düşüncesi sizi çıldırtıyorsa, mastürbasyon yaparken bir parmağınıza yağ koyup o bölgeyle oynayabilirsiniz.

Süper gelişmiş bir teknikte ustalaşmak istiyorsanız, poponuzda bir oyuncakla, vajinanızda başka bir seks oyuncağıyla  veya ellerinizi klitorisinizle oynamayı deneyin.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir