Pazartesi , Mayıs 27 2024
Büyükçekmece Sex Shop Mağazası

Büyükçekmece Sex Shop Mağazası

Büyükçekmece sex shop mağazası olarak, başta Amerika ve Avrupa’nın en iyi seks shop mağazalarında satılan erotik ürünleri en iyi fiyat seçeneği ile ithal etmekteyiz. Mağazamızda sattığımız ürünler özelikle İnternette yada videolarda gördüğünüz çok beğenilen ürünlerden oluşmaktadır.

Mağazamıza yakın bir konumda iseniz eşinizle yada arkadaşınızla gelip mağazamızdan rahat bir ortamda alışveriş yapabilirsiniz.

Erotik shop mağazamızda güller yüzlü, işine saygılı bay bayan satış arkadaşlarımız sizlere hizmet vermekten büyük bir memnuniyet duymaktalar. Fakat satış mağazamıza her hangi bir sebepten dolayı gelmek istemiyorsanız, ( Uzaklık, Çekingenlik Vb.) Bizi telefonla yada sitemizden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en geç  ortalama bir saat içinde size teslim edilmektedir. Ödemenizi ister kapıda nakit yada banka havalesi yada EFT yapabilirsiniz.

Teslimat Ve Gizlilik

Tüm siparişleriniz kapalı paket şeklinde ve içeriğini sizden ve bizden başka kimsenin bilmeyeceği şekilde sizlere özel kurye ile göndermekteyiz. Kuryeler hiç bir şekilde paket içeriğini bilmemektedirler. Bu konuda firmamız çok dikkatli davranmaktadır.

büyükçekmece sex shop

Büyükçekmece Sex Shop’ta En Çok Satılanlar;

Büyükçekmece sex shop sitemizde ve mağazamızda özelikle kadınlar daha çok alışveriş yapmaktadır. Bu nedenle özelikle kadınlar tarafından Vibratör modelleri, Dildolar, Orgazm Topları, Yapay Penisler, Anal Oyuncaklar, Seksi Kostümler, Orgazm Kremleri, Seks Makineleri gibi bir çok seks oyuncağını tercih etmektedirler.

Toplum arasında kadınların erotik shoplara çekinerek gittikleri iddiaların aksine kadınlar erkeklere oranla bu tür yerlere daha rahat gittiklerini mağazamızda görmekteyiz. Bu nedenle mağazamıza gelmek isteyen bayanların rahat bir şekilde çekinmeden mağazamıza gelebilirler.

Erkeklerin Tercih Ettiği Sex Shop Ürünleri;

Her ne kadar sex shop mağazalarında ürünlerin büyük bir çoğunluğu bayanlar için olsa da, Erkekler içinde çok etkili ürünler mağazamızda satılmaktadır.

Gerek erotik shop sitemizde olsun gerekse satış mağazamızda olsun erkekler tarafından en çok tercih edilen ürünler; Özel Spreyler ve Kremler, Penis Halkaları, Penis Pompaları, Penis Kılıfları, Şişme Mankenler, Yapay Vajinalar, Belden Bağlamı Penisler gibi bir çok seks oyuncağı erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Evli çiftlerin en çok tercih ettiği seks oyuncakları nelerdir.

Evli Çiftlerin En Çok Tercih Ettiği Seks Oyuncakları

Özelikle mağazamızda gelen bir çok evli çiftin yada partnerin ilişkilerine daha fazla heyecan katmak için aldıkları bir çok fantezi oyuncaklar bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edilenler,

Seks Makinaları; Bu seks oyuncağı kendi içinde bir çok oyuncak barındırmaktadır. Mesela dildo, Vibratör gibi. Genellikle partnerin farklı heyecanlar istemesinden dolayı yada aralarına 3. bir kişi katmaları için tercih edilmektedir. İyi bir seks makinesinin ortalama fiyatı 4000 ile 18000 TL civarında’dır. Mağazamızda en çok satılan seks makinasını ” https://www.turuncusexshop.com/seks-makinalari/867-portatif-sex-makinasi.html ” adresinde bulabilirsiniz.

belden bağlamalı penis

Belden Bağlamalı Penisler; Özelikle penis boyu çok küçük olan erkeklerin penis boyunu uzatmak için kullandıkları bir oyuncaktır. İçi dolu yada içi boş olmak üzere ikiye ayrılırlar. Bu  seks oyuncağını mağazamızda yada internet sitemizden bulabilirsiniz. Bir çok farklı boy ve kalınlıkta olan çeşitleri de bulunmaktadır.

Belden bağlamlı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan bir tanesi Ftalat ve lateks içermeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu sizin sağlığınız için çok önemli bir nokta.

Erotik shop mağazamızda özelikle 16 cm ile 22 cm olan belden bağlamalılar daha çok tercih edilmektedir. Eğer ilk defa alıyorsanız boyuna ve kalınlığına dikkat etmenizi önereiyoruz. Belden bağlamalı penis modelleri için ” https://www.turuncusexshop.com/21-belden-baglamalilar ” adresini ziyaret edebilirsiniz.

uzatmalı penis kılıfı

Uzatmalı Penis Kılıfları; Mağazamızda özelikle son bir kaç yıldır belki de erkeklerin spreyden sonra en çok aldıkları ürünlerin başında penis kılıfları gelmektedir. Evli çiftlerinde beraber gelip aldıkları bu kılıflar penis boyunu uzattığı gibi penisin çapını da kalınlaştırmaktadır. Örnek vermek gerekirse 12 cm penis boyu olan bir erkek iyi bir penis kılıfı kullanırsa ortalama penis boyunu  ortalama 17 cm kadar uzatabilir. Aynı oranda peniside daha kalın bir hal alır.

Penis kılıflarında en çok tercih edilen modeller arasında testise geçmeli realistik et dokulu kılıf modelleridir. Bu modeller kullanım açısından en çok rahat olan modellerdir. Titreşimli yada titreşimsiz çeşitleri bulunmaktadır. Titreşimli modeller kadının kiltroisini uyardığı için tercih edilmektedirler. Penis kılıfları hakkında daha detaylı bilgi için ” ‘ https://www.rengired.com/penis-kilifi-nedir-ne-ise-yarar ” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Penis kılıfı kullanırken kesinlikle kaliteli su bazlı bir kayganlaştırıcı kullanılması gerekir. Bu hem rahat bir kullanım hemde cinsel ilişkide daha çok  haz almanıza yardımcı olacaktır.  Kayganlaştırıcı jeller için ” https://www.turuncusexshop.com/28-kayganlastiricilar ” bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

G-Spot Rabbit Vibratör

G-Spot Rabbit Vibratör; Bir çok insan tarafından Modern görünümlü vibratör olarak ta biline bu vibratörler, erojen bölgenin anatomik yapısına uygun olarak tasarlanmış ürünlerdir. Özelikle orgazm konusunda sorun yaşayan bayanların çok tercih ettikleri bir seks oyuncağıdır. G noktası ve klitoris uyarımı için özelikle bu vibratörler çok tercih edilmektedirler.

Bu vibratörler bir çok farklı titreşim desen ve hızında çalışabilirler. Şarjlı ve Pille çalışan modelleri vardır. Daha çok şarjlı olan modelleri tercih edilmektedir.

G-Spot vibratör alırken en önemli dikkat etmeniz gerekenler, Suya dayanıklı olması, Kaliteli silikondan üretilmiş olması ve orjinal olup olmadığına dikkat etmelisiniz. G-Spot vibratör modelleri için ” https://www.helalsexshop.com/9-teknolojik-vibratoerler ” sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Orgazm Topları; Bu seks oyuncağı isminden de anlaşılacağı üzere özelikle kadınlar tarafından kullanılan bir cinsel sağlık ürünüdür. Özelikle partnerinizle beraber kullanabileceğiniz bu seks oyuncağı oldukça zevk veren bir üründür. Vajina topu olarak ta bilinen bu toplar, medikal silikondan üretilmektedirler. Farklı ağırlıklarda ve ebatlarda bir çok farklı modeli vardır. Fakat titreşimli olan modeller daha çok tercih edilmektedir.

Anal Ürün

Anal Oyuncaklar; Evli çiftlerin seks hayatlarını renklendirmek için kullandıkları ürünlerden bazıları da anal oyuncaklar. Anal oyuncaklar arasında Anal Açıcı , Anal toplar, Anal temizleme pompası gibi bir çok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. Özelikle ilk defa anal seks yapmak isteyenlerin ” Anal Seks Nasıl Yapılır” yazımızı okumalarını tavsiye edebiliriz.

fetiş ürünler

Fetiş Ürünler; Çiftlerin artık yatak odalarını daha şehvetli ve çılgın bir ortama haline gelmesini istedikleri için Kelepçe, Kırbaç, Tasma, Ağız Tıkacı, Göz Bandı, Şaplak, Salıncak,Pozisyon setleri gibi ürünleri tercih etmektedirler. Bu tür ürünleri fetiş oyun oynamak isteyen çiftler için çok önemlidir. Tüm hayalinizdeki fantezileri bu ürünleri alarak gerçekleştirebilirsiniz.

Realistik Mankenler Hakkında

Son zamanlarda bir çok İnternet sitesi ve Sosyal medya platformların’da gerçek kadın görünümünde tam realistik dediğimiz ” Realistik Mankenler ” çok ucuz fiyatlara satılmak istendiğini görmekteyiz. Mesela 700 Tl yada 1500 TL gibi fiyatlara. Bu tür reklamlar kesinlikle itibar etmeyiniz. Çünkü bahsi geçen mankenlerin ortalama fiyatı yaklaşık 45.000 TL Civarındadır. Bu tür mankenleri Türkiye de bir kaç büyük firma satmaktadır.

neden biz

Büyükçekmece Sex Shop Neden Tercih etmelisiniz;

  1. Başta Avrupa ve Amerika gibi ülkelerinde en çok satılan seks oyuncaklarını mağazamızda bulabilirsiniz.
  2. Tüm seks oyuncaklarımız orijinal ve hepsi insan sağlığına uygun malzemeden üretilmiştir. ( Özelikle dildolar ve Anal ürünlerin hiç biri Ftalat ve lateks içermezler.)
  3. Aradığınız tüm ürünleri mağazamızdan rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca bulamadığınız bir ürün olursa sizin için özel olarak getirebiliyoruz.
  4. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için sitemizden sipariş verdiğiniz ürünlerin bire bir aynısını gönderiyoruz.
  5. Mağazamızda bay ve bayan satış temsilcilerimiz çalışmaktadır. Bundan dolayı eşinizle yada tek başınıza gelebilirsiniz.
  6. Siparişlerinizi hızlı kuryelerimiz ile size en kısa sürede teslim etmekteyiz.
  7. Dünya’nın önde gelen markların ürünlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Ürünlerini sattığımız markalar arasında; Doc Johnson, Pipedream Extreme, Chisa Novelties, Fetish Fantasy, King Cock,Lovetoy, NMC, Rocks-Off, We Vibe, Tenga, Seven Creations, gibi bir çok marka bulunmaktadır.

Hakkında Rengi Gül

Uzun yıllardan beri cinsel seks oyuncakları satan bir firmada çalışmaktayım. Burada edindiğim tecrübelerimi sizlere elimden geldiğince doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyorum.

İlgini Çekebilir

penis pompası

Penis Pompası Hakkında Merak Edilenler

Penis Pompası Nedir? Penis pompası, erkeklerin penislerini geçici olarak büyütmek veya sertleşme sorunlarını gidermek için …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir